Відкриття флагманського магазина «Antonio Biaggi» в новому форматі - новини від ТРЦ Гулівер

Відкриття флагманського магазина «Antonio Biaggi» в новому форматі

Новий магазин Antonio Biaggi - більше, ніж стильний інтер'єр з актуальним дизайном і трендовим асортиментом

Як справжній експерт з сучасного міського стилю життя Antonio Biaggi знає, що образ створюють деталі - такі, як взуття, сумки та аксесуари. Продовжуючи експансію, бренд розширив роздрібну мережу і відкрив перший флагманський магазин нового формату в одному з кращих місць для шопінгу в Києві - в ТРЦ Gulliver.

Відмінна риса нового флагманського магазина Antonio Biaggi - свіже для українських магазинів архітектурне рішення, яке гармонійно поєднується з представленими колекціями взуття та аксесуарів.

Новий магазин Antonio Biaggi - більше, ніж стильний інтер'єр з актуальним дизайном і трендовим асортиментом. Це неповторна гармонійна атмосфера, що розташовує до сміливих експериментів, створення яскравих образів і комфортного шопінгу. Кожна деталь візуального оформлення - від м'яких золотистих килимків до футуристичних люстр та дзеркал, дозволяє відчути себе в центрі fashion-подій світової столиці моди.

В асортименті нового магазину Antonio Biaggi представлені близько 500 найменувань товару колекції Spring-Summer’18, серед яких більше 300 пар жіночого та чоловічого взуття,  70 сумок, а також аксесуари і товари по догляду за взуттям. Завдяки стильовій різноманітності, стає можливим вибрати взуття, яке підійде вашим потребам, незалежно від способу життя та стилю. Елегантна класика - для ділових зустрічей, ультрамодні моделі - для гламурних вечірок, комфортний casual і sport-chic - для захоплюючих подорожей. Крім того, в кожній колекції представлені взуття та аксесуари, які гармонійно поєднуються між собою за кольором, фактурою та стилем.

Antonio Biaggi - сучасний бренд взуття та аксесуарів, натхненний динамічним ритмом життя світових столиць моди. З моменту заснування в 2006 році, бренд Antonio Biaggi завоював довіру цінителів моди і на сьогодні мережа магазинів нараховує 23 магазини в 12 містах України. Колекції Antonio Biaggi розробляються у власному дизайнерському бюро, яке враховує актуальні тенденції та передбачає тренди майбутніх сезонів.  Компанія ретельно стежить за якістю продукції - кожна пара взуття, сумка або аксесуар проходить перевірку на відповідність високим стандартам заради комфорту та задоволення своїх покупців.

 

Antonio Biaggi: Твоє місто! Твій стиль! Твій вихід!

ТРЦ «Гулівер», пл. Спортивна 1А, 3 поверх

Графік роботи: 10:00 - 22:00 пн-нд

+38 (044) 364 62 51

+38 (067) 310 47 32

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше