Оновлений зал «Оскар» - новини від ТРЦ Гулівер

Оновлений зал «Оскар»

Оновлена зала №4 в кінотеатрі «Оскар» (Gulliver) стала першою залою не тільки в Україні, але і в Східній Європі, де встановлено висококонтрасний лазерний HDR проектор Barco Laser Flagship. Завдяки новим технологіям, насиченість і розширена палітра кольору, яскраве і якісне 3D створюють унікальний WOW-effect для глядача, в порівнянні з традиційними 3D системами. Тепер, фільми, зняті на рівні "Валеріана і міста тисячі планет", можна побачити так, як їх задумував режисер, тільки у цьому залі.

Тепер в оновленій залі №4 (Gulliver) глядач зможе не тільки почути звук, але й відчувати його усім тілом. Унікальний кіносабвуфер MAG THOR – єдиний в світі сабвуфер, який працює в частотному діапазоні від 18 Гц при потужності в 5000Вт.

У всьому світі є лише кілька кінотеатрів із звучанням такого рівня. Один з них - Village Cinemas в Афінах, який переміг в номінації «Кращий реконструйований зал в світі - 2018»

Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму "Мавка. Лісова пісня" в ТРЦ Gulliver! SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя У ТРЦ Gulliver відкривається виставка У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" Більше