Оновлений зал «Оскар» - новини від ТРЦ Гулівер

Оновлений зал «Оскар»

Оновлена зала №4 в кінотеатрі «Оскар» (Gulliver) стала першою залою не тільки в Україні, але і в Східній Європі, де встановлено висококонтрасний лазерний HDR проектор Barco Laser Flagship. Завдяки новим технологіям, насиченість і розширена палітра кольору, яскраве і якісне 3D створюють унікальний WOW-effect для глядача, в порівнянні з традиційними 3D системами. Тепер, фільми, зняті на рівні "Валеріана і міста тисячі планет", можна побачити так, як їх задумував режисер, тільки у цьому залі.

Тепер в оновленій залі №4 (Gulliver) глядач зможе не тільки почути звук, але й відчувати його усім тілом. Унікальний кіносабвуфер MAG THOR – єдиний в світі сабвуфер, який працює в частотному діапазоні від 18 Гц при потужності в 5000Вт.

У всьому світі є лише кілька кінотеатрів із звучанням такого рівня. Один з них - Village Cinemas в Афінах, який переміг в номінації «Кращий реконструйований зал в світі - 2018»

Bowling Club Gulliver вже працює Bowling Club Gulliver вже працює В ТРЦ Гулівер вже відкритий shop-in-shop від Eldorado.ua В ТРЦ Гулівер вже відкритий shop-in-shop від Eldorado.ua Кінотеатр “Оскар” відновлює свою роботу в ТРЦ Gulliver Кінотеатр “Оскар” відновлює свою роботу в ТРЦ Gulliver Більше