Оновлений зал «Оскар» - новини від ТРЦ Гулівер

Оновлений зал «Оскар»

Оновлена зала №4 в кінотеатрі «Оскар» (Gulliver) стала першою залою не тільки в Україні, але і в Східній Європі, де встановлено висококонтрасний лазерний HDR проектор Barco Laser Flagship. Завдяки новим технологіям, насиченість і розширена палітра кольору, яскраве і якісне 3D створюють унікальний WOW-effect для глядача, в порівнянні з традиційними 3D системами. Тепер, фільми, зняті на рівні "Валеріана і міста тисячі планет", можна побачити так, як їх задумував режисер, тільки у цьому залі.

Тепер в оновленій залі №4 (Gulliver) глядач зможе не тільки почути звук, але й відчувати його усім тілом. Унікальний кіносабвуфер MAG THOR – єдиний в світі сабвуфер, який працює в частотному діапазоні від 18 Гц при потужності в 5000Вт.

У всьому світі є лише кілька кінотеатрів із звучанням такого рівня. Один з них - Village Cinemas в Афінах, який переміг в номінації «Кращий реконструйований зал в світі - 2018»

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше