На

На "Площі зірок" відкрили зірки паралімпійцям

19 жовтня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилися три яскраві зірки Героям України, паралімпійським зіркам спорту. Перша «запалала» на честь Максима Крипака — українського параплавеця, п'ятиразового чемпіона і триразового срібного призера літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро, п'ятиразового чемпіона літніх Паралімпійських ігор 2020 року в Токіо (2021), багаторазового паралімпійського чемпіона світу та Європи з плавання. Друга – на честь Олени Юрковської — української біатлоністки, лижниці; заслуженого майстра спорту України; Героя України , багаторазової чемпіонки та призерки зимових Паралімпійських ігор (2002 - 2014). Та третя зірка для Віктора Смирнова — українського плавця, шестиразового чемпіона, багаторазового срібного та бронзового призера Паралімпійських ігор , багаторазового чемпіона світу та Європи з плавання . Віктор повний кавалер ордена «За мужність» , кавалер ордена «За заслуги» , почесний громадянин міста Слов'янська та міста Донецька , Заслужений майстер спорту України з плавання. Тотально незрячий спортсмен, учасник 5-ти Паралімпіад з плавання.

Зірки спорту з’явилися завдяки кільком етапам. Перший — рекомендації експертної комісії, серед складу якої представники Gulliver, ГО Спільна перемога, Міністерство молоді та спорту, НОК. Другий – наявність саме у цих кандидатів нагород і визнання в професійній сфері, присутність в медіа просторі і в рейтингах популярності. Також, раз на рік проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ, і, спираючись на результати, комісія складає фінальний список зірок.

Отримавши зірку на «Площі зірок» Віктор Смирнов відзначив, що ця зірка для нього дуже важлива. «Для мене дуже почесно бути серед когорти людей, які досягли успіху в житті. Спасибі Національному паралімпійському комітетов України, що номінував мене і ще двох великих зірок паралімпійського спорту – Олену Юрковську та Максима Крипака — на цю нагороду, спасибі усім організаторам цієї події, а найперше — ТРЦ Gulliver та суспільству, яке визнає досягнення українських паралімпійців!». Валерій Сушкевич, президент Національного паралімпійського комітету України щиро сказав: "Це направду — унікальна подія — відкриття трьох паралімпійських зірок! Та ще й яких — Героїв України! Герої українського паралімпійського спорту — провайдери становлення і визнання України в світі. Дуже значимо, що визнання українських паралімпійців стає частиною суспільної свідомості громадян України, влади, громадянського суспільства та соціально відповідального бізнесу. І хай ще більше зірок спорту людей з інвалідністю запалюється на «Площі зірок» тут у центрі нашої столиці! Вдячні за вашу підтримку, бо, як кажуть усі спортсмени з інвалідністю: "Ваша підтримка - наша перемога!""

19 жовтня 2021 року закладено 79, 80 та 81 зірки на «Площі зірок» і це 48, 49 та 50 зірки на частині «Спорт».

Довідка: «Площа Зірок» – це всеукраїнський соціальний проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягли найкращих результатів у своїй роботі в трьох категоріях: ТЕАТР / КІНО, МУЗИКА, СПОРТ. Пам'ятні знаки, розташовані уздовж вулиці Л.Українки, Еспланадної та Спортивній площі. Виготовлені вони з латуні розміром 30 на 60 см, мають покажчик вкладу лауреата (кіно, музика, спорт) і QR код, який веде на сторінку проекту і розповідає про досягнення лауреата. Зараз кияни і гості міста можуть прийти, подивитися і сфотографуватися з іменними «зірками» людей, яких вважають відомими в Україні. «Площа зірок» покликана стати гордістю і нагадуванням для кожного українця про великі досягнення наших співвітчизників, стимулювати до розвитку міста та нації в цілому, стати культурною спадщиною для наступних поколінь. Стати громадською пам'яткою.

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше