На «Площі зірок» у Києві з’явилася зірка ПОТАПА - новини від ТРЦ Гулівер

На «Площі зірок» у Києві з’явилася зірка ПОТАПА

13 листопада на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилася особлива зірки на честь відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА.

У 2019 році Потап святкує своє творче 20-річчя на сцені. За цей час він став відомим автором міжнародних хітів і саундтреків до українських фільмів, виступає у складі групи MOZGI, а своїм альтер-его називає хіп-хоп проект ПТП. Ведучий з іскрометним гумором і наставник вокальних талантів країни, він відкриває нові імена музичного світу і невпинно дивує всіх гранями своєї особистості. За цей тривалий час він надихнув багато українців своїм прикладом та увесь час популяризував українську музику, стиль та творчість.

Як відзначив сам ПОТАП: «Для кожного артиста честь залишити свій слід в пам'яті людей. Одного разу хтось, дивлячись на зірку, згадає твою творчість. А для творчої людини це найголовніше. Звичайно, моя зірка не зійшла б, якби не наша брава команда MOZGI GROUP і мої близькі люди. Вдячний за те, що удостоївся честі бути на «Площі зірок» з такими великими людьми як «Время и Стекло», МОНАТІК, Оля Полякова, Ніна Матвієнко та інші».

Підтримати артиста на урочистій церемонії прийшла команда та люди, які були поруч з самого початку його творчого шляху.

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху», - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

Нагадаємо, зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Gulliver.

13 листопада закладено 41 зірку на «Площі зірок» і це 11 зірка на частині «Музика».

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше