Майстер-класи

Майстер-класи "Make-up is my power" від Lancôme & MakeUpMeAcademy

Бренд Lancôme спільно з кращою Академією макіяжу MakeUpMe Academy підготував індивідуальні експрес майстер-класи «Макіяж - це моя впевненість» в ТРЦ Gulliver з 22 по 26 лютого.
Бренд Lancôme спільно з кращою Академією макіяжу MakeUpMe Academy підготував індивідуальні експрес майстер-класи «Макіяж - це моя впевненість» в ТРЦ Gulliver з 22 по 26 лютого. Зіркова команда візажистів, в числі яких Марта Скальська і Світлана Кузьмичова: - Підберуть для тебе ідеальну тональну основу за текстурою і ефектом; - Визначать відтінок, який ідеально підійде твоїй шкірі; - Розкажуть все про форму обличчя і підтон шкіри, визначать «твою» техніку скульптурування обличчя; - Навчать трендовим технікам скульптурування - контурінгу, строббінгу, дрейпінгу, нон-турінгу; - Зроблять скульптурування половини обличчя і запропонують самостійно повторити техніку на другій половині; - Запропонують зробити ідеальне селфі і подарують подарунки :-) - В період роботи станції в магазині Bonjour в ТРЦ Gulliver тебе чекатимуть приємні подарунки та знижки від бренду :-)І це ще не все - поділися своїм ідеальним селфі на своїй сторінці в Instagram з хештегом #makeupismypower і вигравай набір «Ідеальний тон» від Lancôme і сертифікат на навчання в кращій Академії макіяжу MakeUpMe Academy. Переможців буде цілих три! Чекаємо тебе кожен день - з хорошим настроєм, подарунками і бажанням ділитися секретами :-)
Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше