Майстер-класи

Майстер-класи "Make-up is my power" від Lancôme & MakeUpMeAcademy

Бренд Lancôme спільно з кращою Академією макіяжу MakeUpMe Academy підготував індивідуальні експрес майстер-класи «Макіяж - це моя впевненість» в ТРЦ Gulliver з 22 по 26 лютого.
Бренд Lancôme спільно з кращою Академією макіяжу MakeUpMe Academy підготував індивідуальні експрес майстер-класи «Макіяж - це моя впевненість» в ТРЦ Gulliver з 22 по 26 лютого. Зіркова команда візажистів, в числі яких Марта Скальська і Світлана Кузьмичова: - Підберуть для тебе ідеальну тональну основу за текстурою і ефектом; - Визначать відтінок, який ідеально підійде твоїй шкірі; - Розкажуть все про форму обличчя і підтон шкіри, визначать «твою» техніку скульптурування обличчя; - Навчать трендовим технікам скульптурування - контурінгу, строббінгу, дрейпінгу, нон-турінгу; - Зроблять скульптурування половини обличчя і запропонують самостійно повторити техніку на другій половині; - Запропонують зробити ідеальне селфі і подарують подарунки :-) - В період роботи станції в магазині Bonjour в ТРЦ Gulliver тебе чекатимуть приємні подарунки та знижки від бренду :-)І це ще не все - поділися своїм ідеальним селфі на своїй сторінці в Instagram з хештегом #makeupismypower і вигравай набір «Ідеальний тон» від Lancôme і сертифікат на навчання в кращій Академії макіяжу MakeUpMe Academy. Переможців буде цілих три! Чекаємо тебе кожен день - з хорошим настроєм, подарунками і бажанням ділитися секретами :-)
Updated working house of the mall on January 8-24 Updated working house of the mall on January 8-24 Shopping and entertainment center opening hours for New Year holidays 2020-2021 Shopping and entertainment center opening hours for New Year holidays 2020-2021 The new limited Christmas collection is already in jewelry stores and on the TOUS website. The new limited Christmas collection is already in jewelry stores and on the TOUS website. More