Max & Co. відтепер в ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Max & Co. відтепер в ТРЦ Gulliver

1 травня на першому поверсі ТРЦ Gulliver, площею 102 кв м., відкрився третій магазин італійського бренду Max & Co.

Спочатку заснований як лінія молодіжного одягу MaxMara, MАХ & Co. вже 40 років є самостійним брендом. Колекції MАХ & Co. — це поєднання італійської якості, нових тенденцій в моді, сучасних технологій, новаторських форм і матеріалів. Концепція бренду втілена і в новому дизайні магазину. Це створення цілісного образу сучасної молодої жінки — від верхнього одягу до взуття і аксесуарів.

Max & Co. — італійський бренд одягу, який належить компанії Max Mara, що з'явився в 1980-му році. Його стиль більш сучасний і яскравий, це casual з нотками розкоші і романтичності, що відображає fashion-тенденції, але поряд з ультрамодними речами, в колекціях присутні і базові моделі.

LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків LOVE YOU: новий український бренд ювелірних подарунків Отримуй подарунок до Дня Незалежності України в ТРЦ Gulliver! Отримуй подарунок до Дня Незалежності України в ТРЦ Gulliver! Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA Більше