Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver. - новини від ТРЦ Гулівер

Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver.

Студія крафтового морозива Massimo Gelarty була створена для переосмислення морозива та класичних страв. А новий формат кав’ярні Gelarty café glacé – щоб поєднати  два улюблених продукти Массімо – морозиво і каву, та запропонувати новий погляд на кавові напої. 

У засиллі нудного та синтетичного морозива, котре заполонило прилавки магазинів, Массімо Джеларті перевинайшов морозиво, використовуючи в Gelarty ice cream studio виключно натуральні інгредієнти та стародавні рецептури цього обожнюваного в усьому світі десерту. 

В Gelarty ice cream studio & restaurant, відкритому у 2017,  основний акцент зроблений на поєднанні морозива та їжі: бургер з морозивом із гірчиці, тартар з імбирним морозивом чи капрезе з морозивом-песто. Натомість кав’ярня Gelarty café glacé зосередиться на поєднанні бездоганної кави з різноманітним правильним морозивом, яке готує Массімо. 

«Для мене ідеальна гармонія смаків - це кава з морозивом. У мене навіть є така щоденна процедура - я з'їдаю морозиво з чашкою кави, - ділиться Массімо. - Але ніхто в світі не зробив якісне поєднання цих двох продуктів. Там, де смачне морозиво - так собі кава, там, де хороша кава - не дуже морозиво. Щось страждає. Тому головна фішка Gelarty café glacé - найвищого рівня морозиво, найвищого рівня кава та їхнє поєднання», - розповів про концепцію джелатер’є.

У закладі відвідувачі, окрім класичної, альтернативної та кави з гейзерів, зможуть спробувати два види фірмових напоїв café glacé: 6 різновидів афогато (кулька морозива та бездоганний еспресо) та 5 різновидів глясе (дві кульки морозива та кава мока). Усі рецепти напоїв авторські, однак є дещо справді особливе - рецепт глясе тут складатиметься не з класичного поєднання “морозиво+кава”, а - “морозиво+кава+алкоголь”, створюючи пікантний смак і даючи дозвіл на ранкову порцію хересу чи лікеру в найбільш благородному вигляді. 

Окрім того, відвідувачі зможуть скуштувати або взяти із собою всю продукцію Massimo Gelarty: від розмаїття ескімо, морозива в кульках та варіантів take-away до складних десертів з морозива та морозивних суші, котрі навіть японці куштують вперше саме в нас. Також у кав'ярні буде представлені й особливі, навіть унікальні продукти від Массімо – морозиво з пива та морозиво для собак та єнотів. Тому на холодний десерт з кавою можна сміливо прийти зі своїми улюбленцями, котрим теж буде чим почастуватися.

Чекаємо на вас у Gulliver!

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше