МАГІЯ ЧОРНОГО З НОВИНКАМИ ВІД БУТИКА CHANTAL STORE - новини від ТРЦ Гулівер

МАГІЯ ЧОРНОГО З НОВИНКАМИ ВІД БУТИКА CHANTAL STORE

Чорний колір заслужено вважається найбільш загадковим, томним і спокусливим. А коли непроглядно темний відтінок поєднується з напівпрозорим тюлем, що видає ваші таємниці, образ стає тільки ефектнішим.

Нова лінія Blanche від Chantelle - це квиток у світ задоволень і любові до власного тіла. Фантазійні квіти і мереживна окантовка надають білизні особливу чуттєвість і глибину.

Смілива лінія Femme Fatale підкорить зухвалими напівматовими відблисками вугільної шкіри, безмежною гладкістю і маскулінністю таких звичних деталей, як бретелі. Додатковий декор у вигляді смужок, що прикрашають декольте, додасть яскравий акцент на груди.

Лінія Poesie d`Orient від Aubade - це чуттєвість і ніжність під вуаллю пікантних бажань. Тут чарівні флоральні мотиви живуть на делікатній сітці і мереживі кольору іскристого шампанського. Поєднання чорних пелюсток і золотистої тканини виграшно виглядає на шкірі будь-якого відтінку. Лінія представлена трьома видами трусиків і четвіркою витончених бюстгальтерів.

Лаконічний дизайн Urbaine від Chantal Thomass навіть любителькам мінімалізму дозволить впустити в своє життя нотку самозакоханності: розкішна гладкість бюстгальтера, декольте, увінчане сіткою - ой, а в дзеркалі така красуня!

Екскурс в світ нижньої білизни чорного кольору завершено. Залишилося провести власні експерименти і назавжди забути про надумані забобони.

Чорний - це сексуально. І крапка.

Нова колекція Zadig & Voltaire в ТРЦ Gulliver Нова колекція Zadig & Voltaire в ТРЦ Gulliver До школи знов До школи знов Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Відкриття фотовиставки благодійного фонду savED Більше