У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка   до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» - новини від ТРЦ Гулівер

У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває»

14 травня Україна відзначила одне з найважливіших родинних свят — День матері. З вдячністю усім українським мамам, хто чекає на своїх синів та доньок і докладають зусиль до наближення перемоги, телеканал СТБ підготував фотовиставку-присвяту українкам, які народжують під час великої війни. 

Виставка триватиме до 21 травня, з 10:00 до 22:00 на другому поверсі ТРЦ Gulliver. Вхід вільний.

Вони ті, хто заглушили власним серцебиттям звуки вибухів для своїх крихіток.
Ті, хто співав колискові, коли за вікном вили сирени.
Хто зігрівав маленькі життя своїм світлом і теплом під час повних блекаутів.
І створював їм безпеку силою своєї любові ー у сховищах, в окупації, вдома чи на чужій землі.
Вони ті, хто стали щитом для своїх маленьких дітей, повіривши у чужих дорослих дітей із ЗСУ.
Вони — мами, які під час великої війни народжують нових українців, щоб наше життя тривало.

Героїнями фотопроєкту стали: військова медикиня Мар’яна Мамонова, співачка Світлана Тарабарова, ведуча каналу ICTV Вікторія Сеник, промодиректорка телеканалу СТБ Лідія Паньків, журналістка Олена Лунькова, співачка Марієтта, військова психологиня Вікторія Кравченко, адвокатка Світлана Міцкевич, менеджерка Ганна Тимченко і продюсерка Ольга Шпачук.

Кожна з них стала мамою на різних етапах великої війни. Але разом вони уособлюють силу та незламність усіх українських матусь, які відважно народжують майбутнє України. Історії незламних героїнь проєкту-присвяти можна знайти у спецтемі на сайті Вікна або за кьюар-кодом, розташованим поруч із постерами героїні на місці експозиції.

 

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше