Виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення» - новини від ТРЦ Гулівер

Виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення»

З 14 листопада у ТРЦ Gulliver на 2-му поверсі відкривається виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення», реалізований за підтримки Музею історії міста Києва.

Зазирніть у середньовічний Київ та дізнайтеся, з якими речами асоціювалася столиця у давнину, як одягалися містяни того часу та з чого складався їх побут. Наприклад, кістяні ґудзики, які були прикрасою чоловічого костюма, чи перші гроші – срібники Володимира та гривні.

Мета проєкту – виявити атрибути середньовічного Києва, а з їх допомогою уявити та відчути атмосферу давнього міста. Предмети, представлені на виставці, були «маркерами» поширення впливу нашої столиці. За ними Київ тисячоліття тому впізнавали за межами самого міста і навіть далеко від кордонів Русі. Поруч з кожним експонатом розміщений QR-код, за яким з власного ґаджета можна поглянути на 3D-модель історичної знахідки. 

У ТРЦ експонується частина музейних предметів. Ознайомитися з виставкою у повному форматі можна у МВЦ Музею історії міста Києва за адресою  вул. Б. Хмельницького, 7.

ТРЦ Gulliver підтримує важливі культурні ініціативи, спрямовані на популяризацію історії нашого міста та роботу Музею історії міста Києва. 

ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ РОЗПРОДАЖ: знижки до -60% на теплі аксесуари від LuckyLOOK! ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ РОЗПРОДАЖ: знижки до -60% на теплі аксесуари від LuckyLOOK! Чорна п'ятниця 2022 в ТРЦ Gulliver Чорна п'ятниця 2022 в ТРЦ Gulliver День безпеки від ДСНС в ТРЦ Gulliver День безпеки від ДСНС в ТРЦ Gulliver Більше