Виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення» - новини від ТРЦ Гулівер

Виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення»

З 14 листопада у ТРЦ Gulliver на 2-му поверсі відкривається виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення», реалізований за підтримки Музею історії міста Києва.

Зазирніть у середньовічний Київ та дізнайтеся, з якими речами асоціювалася столиця у давнину, як одягалися містяни того часу та з чого складався їх побут. Наприклад, кістяні ґудзики, які були прикрасою чоловічого костюма, чи перші гроші – срібники Володимира та гривні.

Мета проєкту – виявити атрибути середньовічного Києва, а з їх допомогою уявити та відчути атмосферу давнього міста. Предмети, представлені на виставці, були «маркерами» поширення впливу нашої столиці. За ними Київ тисячоліття тому впізнавали за межами самого міста і навіть далеко від кордонів Русі. Поруч з кожним експонатом розміщений QR-код, за яким з власного ґаджета можна поглянути на 3D-модель історичної знахідки. 

У ТРЦ експонується частина музейних предметів. Ознайомитися з виставкою у повному форматі можна у МВЦ Музею історії міста Києва за адресою  вул. Б. Хмельницького, 7.

ТРЦ Gulliver підтримує важливі культурні ініціативи, спрямовані на популяризацію історії нашого міста та роботу Музею історії міста Києва. 

Майстер-класи для дітей Майстер-класи для дітей Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка   до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» Більше