Виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення» - новини від ТРЦ Гулівер

Виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення»

З 14 листопада у ТРЦ Gulliver на 2-му поверсі відкривається виставковий проєкт «Made in Kyiv: Археологія повсякдення», реалізований за підтримки Музею історії міста Києва.

Зазирніть у середньовічний Київ та дізнайтеся, з якими речами асоціювалася столиця у давнину, як одягалися містяни того часу та з чого складався їх побут. Наприклад, кістяні ґудзики, які були прикрасою чоловічого костюма, чи перші гроші – срібники Володимира та гривні.

Мета проєкту – виявити атрибути середньовічного Києва, а з їх допомогою уявити та відчути атмосферу давнього міста. Предмети, представлені на виставці, були «маркерами» поширення впливу нашої столиці. За ними Київ тисячоліття тому впізнавали за межами самого міста і навіть далеко від кордонів Русі. Поруч з кожним експонатом розміщений QR-код, за яким з власного ґаджета можна поглянути на 3D-модель історичної знахідки. 

У ТРЦ експонується частина музейних предметів. Ознайомитися з виставкою у повному форматі можна у МВЦ Музею історії міста Києва за адресою  вул. Б. Хмельницького, 7.

ТРЦ Gulliver підтримує важливі культурні ініціативи, спрямовані на популяризацію історії нашого міста та роботу Музею історії міста Києва. 

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше