Флагманський магазин Intimissimi та Intimissimi Uomo тепер в Gulliv - новини від ТРЦ Гулівер

Флагманський магазин Intimissimi та Intimissimi Uomo тепер в Gulliv

На другому поверсі ТРЦ Gulliver відкрилися флагманські магазини міжнародної групи Calzedonia Group - Intimissimi та Intimissimi Uomo. До речі, Intimissimi Uomo це перший магазин чоловічого бренду, який відкрився у Києві.

Простір Intimissimi Uomo, площа якого 30 квадратних метрів, втілений з функціональним плануванням для полегшення покупок і зручним зонуванням з Intimissimi вже знайомого киянам формату для жінок. Загальна площа обох магазинів складає 100 кв. метрів.

Intimissimi Uomo — це наймолодший бренд нижньої білизни та одягу виключно для чоловіків: нижня білизна, моделі для сну і пляжу, шкарпетки, домашній трикотаж, чоловічі аромати і багато іншого. Бренд представляє більш широку базову колекцію для чоловіків, ніж у звичайному форматі Intimissimi — це різноманітна палітра базових відтінків, але при цьому сезонні колекції сповнені актуальними принтами та візерунками. Магазин виконаний у характерному і яскраво вираженому дизайні: натуральні матеріали, дерево, необроблене залізо і бетон — підкреслюють чоловічий характер.

 

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше