Флагманський магазин Intimissimi та Intimissimi Uomo тепер в Gulliv - новини від ТРЦ Гулівер

Флагманський магазин Intimissimi та Intimissimi Uomo тепер в Gulliv

На другому поверсі ТРЦ Gulliver відкрилися флагманські магазини міжнародної групи Calzedonia Group - Intimissimi та Intimissimi Uomo. До речі, Intimissimi Uomo це перший магазин чоловічого бренду, який відкрився у Києві.

Простір Intimissimi Uomo, площа якого 30 квадратних метрів, втілений з функціональним плануванням для полегшення покупок і зручним зонуванням з Intimissimi вже знайомого киянам формату для жінок. Загальна площа обох магазинів складає 100 кв. метрів.

Intimissimi Uomo — це наймолодший бренд нижньої білизни та одягу виключно для чоловіків: нижня білизна, моделі для сну і пляжу, шкарпетки, домашній трикотаж, чоловічі аромати і багато іншого. Бренд представляє більш широку базову колекцію для чоловіків, ніж у звичайному форматі Intimissimi — це різноманітна палітра базових відтінків, але при цьому сезонні колекції сповнені актуальними принтами та візерунками. Магазин виконаний у характерному і яскраво вираженому дизайні: натуральні матеріали, дерево, необроблене залізо і бетон — підкреслюють чоловічий характер.

 

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Бренд вишитого одягу SVARGA в ТРЦ Gulliver Бренд вишитого одягу SVARGA в ТРЦ Gulliver Більше