Gulliver кращий торгово-розважальний центр Києва за версією Національної Премії України Retail Awards «Вибір споживача 2019» - новини від ТРЦ Гулівер

Gulliver кращий торгово-розважальний центр Києва за версією Національної Премії України Retail Awards «Вибір споживача 2019»

За результатами всеукраїнського онлайн-голосування та опитування респондентів Національної Премії України Retail Awards «Вибір споживача 2019», ТРЦ Gulliver посів перше місце у категорії «ТРЦ середнього розміру» в номінації «ТРЦ Києва середнього розміру».

Організатори премії цього року відзначили роздрібні мережі та торгово- розважальні центри у понад 30 номінаціях, які формували представники Експертної ради. Серед переможців 2019 року за версією споживачів: COMFY - мережа супермаркетів електроніки та побутової техніки, Citrus.ua - мережа магазинів портативної електроніки, JYSK Ukraine - мережа магазинів товарів для дому, BROCARD Ukraine - мережа парфумерно-косметичних магазинів , Yves Rocher Ukraine - мережа косметичних монобрендових магазинів, Будинок іграшок та АНТОШКА- мережа магазинів дитячих товарів, ARBER - мережа магазинів чоловічого одягу (мас-маркет),  Ювелірний завод «Золотий Вік» - мережа магазинів ювелірних виробів,  Сільпо - мережа супермаркетів України та інші.

ТРЦ Gulliver посів перше місце у категорії «ТРЦ середнього розміру» в номінації «ТРЦ Києва середнього розміру». Коментує нагороду генеральний директор Gulliver Ірина Круппа: «Ця нагорода – це результат щоденної кропіткої праці команди. Нам дуже приємно коли нас оцінюють експерти, якими є наші орендарі. Також, коли нас оцінюють, як конкурентів серйозні торгові центри - це похвально, оскільки це говорить про те, що вони нас вважають в якомусь сенсі лідерами, в якомусь сенсі професіоналами. Але коли нас оцінюють наші відвідувачі, покупці – ця нагорода приємніша вдвічі. Сьогодні відвідувачі ТРЦ все більш вибагливо обирають місце для здійснення покупок. Вони зважають і на атмосферу торгового центру, і на вибір брендів, і на обслуговування як всередині магазинів, так і в ТРЦ загалом. Ми завжди намагаємося дати покупцям більше, ніж просто покупки».

Премія Retail Awards «Вибір споживача» була заснована в 2011 році і успішно проводиться вже протягом дев’яти років, ставши масштабною подією відзначення успіхів найкращих рітейлерів і ТРЦ, де переможців визначає виключно споживач. Це масштабна подія року, завдяки якій рітейл-ринок дізнається про справжніх лідерів споживчих симпатій серед провідних торговельних мереж, торговельних і торговельно-розважальних центрів України завдяки незалежному опитуванню споживачів.

ТРЦ Gulliver впевнено тримає найкращі позиції у поліпшенні рівня обслуговування і якості послуг, підвищення конкурентоспроможності і, звичайно ж, завоювання головного трофея – справжнього визнання і лояльності споживача

Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму Запрошуємо на фан-зустріч з героями мультфільму "Мавка. Лісова пісня" в ТРЦ Gulliver! SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя SOVA x FROLOV: нова колаборація, яка рятує життя Більше