Gulliver кращий торгово-розважальний центр Києва за версією Національної Премії України Retail Awards «Вибір споживача 2019» - новини від ТРЦ Гулівер

Gulliver кращий торгово-розважальний центр Києва за версією Національної Премії України Retail Awards «Вибір споживача 2019»

За результатами всеукраїнського онлайн-голосування та опитування респондентів Національної Премії України Retail Awards «Вибір споживача 2019», ТРЦ Gulliver посів перше місце у категорії «ТРЦ середнього розміру» в номінації «ТРЦ Києва середнього розміру».

Організатори премії цього року відзначили роздрібні мережі та торгово- розважальні центри у понад 30 номінаціях, які формували представники Експертної ради. Серед переможців 2019 року за версією споживачів: COMFY - мережа супермаркетів електроніки та побутової техніки, Citrus.ua - мережа магазинів портативної електроніки, JYSK Ukraine - мережа магазинів товарів для дому, BROCARD Ukraine - мережа парфумерно-косметичних магазинів , Yves Rocher Ukraine - мережа косметичних монобрендових магазинів, Будинок іграшок та АНТОШКА- мережа магазинів дитячих товарів, ARBER - мережа магазинів чоловічого одягу (мас-маркет),  Ювелірний завод «Золотий Вік» - мережа магазинів ювелірних виробів,  Сільпо - мережа супермаркетів України та інші.

ТРЦ Gulliver посів перше місце у категорії «ТРЦ середнього розміру» в номінації «ТРЦ Києва середнього розміру». Коментує нагороду генеральний директор Gulliver Ірина Круппа: «Ця нагорода – це результат щоденної кропіткої праці команди. Нам дуже приємно коли нас оцінюють експерти, якими є наші орендарі. Також, коли нас оцінюють, як конкурентів серйозні торгові центри - це похвально, оскільки це говорить про те, що вони нас вважають в якомусь сенсі лідерами, в якомусь сенсі професіоналами. Але коли нас оцінюють наші відвідувачі, покупці – ця нагорода приємніша вдвічі. Сьогодні відвідувачі ТРЦ все більш вибагливо обирають місце для здійснення покупок. Вони зважають і на атмосферу торгового центру, і на вибір брендів, і на обслуговування як всередині магазинів, так і в ТРЦ загалом. Ми завжди намагаємося дати покупцям більше, ніж просто покупки».

Премія Retail Awards «Вибір споживача» була заснована в 2011 році і успішно проводиться вже протягом дев’яти років, ставши масштабною подією відзначення успіхів найкращих рітейлерів і ТРЦ, де переможців визначає виключно споживач. Це масштабна подія року, завдяки якій рітейл-ринок дізнається про справжніх лідерів споживчих симпатій серед провідних торговельних мереж, торговельних і торговельно-розважальних центрів України завдяки незалежному опитуванню споживачів.

ТРЦ Gulliver впевнено тримає найкращі позиції у поліпшенні рівня обслуговування і якості послуг, підвищення конкурентоспроможності і, звичайно ж, завоювання головного трофея – справжнього визнання і лояльності споживача

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше