Національний виробник панчішно-шкарпеткових виробів бренд GIULIA представляє колаборацію з Тіною Кароль. - новини від ТРЦ Гулівер

Національний виробник панчішно-шкарпеткових виробів бренд GIULIA представляє колаборацію з Тіною Кароль.

Сьогодні GIULIA - ім’я з понад 20-річною історією створення якісних колготок та панчіх для кожної української жінки: витонченої, стильної, цілеспрямованої та сильної.

Масштабна роздрібна мережа магазинів GIULIA пропонує своїм клієнтам товар найвищої якості та за доступними цінами від українського виробника панчішно-шкарпеткових виробів - ТОВ «Новомосковська Трикотажна Фабрика».

GIULIA - завжди поруч!

Музою та натхненницею до створення лімітованої колекції колготок та панчіх “Скандал” стала кумир мільйонів - Тіна Кароль. Безсумнівно, Тіна давно є прикладом витонченого стилю та бездоганного смаку. Колекція “Скандал” зовсім не про скандал, а вона радше стає правильним і дуже точним акцентом на жіночу звабу та красу, про яку ми часто забуваємо в щоденних буденних справах. Українки - прекрасні, неповторні та жіночні, які заслуговують бути такими щоденно, - ось про що наша колекція з Тіною! Спільний проект Тіни з ТМ GIULIA ще раз підкреслює силу краси жінки: ніжна, витончена, жіночна, справжня, кожна з нас!

Особливістю виробництва колготок і панчіх “Скандал” в тому, що в них використовується не мереживна резинка, а унікальна шовковиста стрічка – вона має гладеньку, дуже приємну на дотик поверхню, що робить її непомітною навіть в облягаючій сукні та спідниці. Цей ексклюзивний елемент довго та прискіпливо розроблявся саме для цієї моделі панчіх.

Напис на колготках “Скандал” – справжня алегорія жіночого життя: рівний аккуратний почерк, що переходить в стрілки на моделях - характер прямий та лагідний, але ніколи не вгадаєш, коли може трапитись цей самий Скандал.

З любов’ю до кожної, GIULIA та Тіна Кароль

“Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Більше