Gulliver і студія мультимедійного дизайну AMBY запустили спільний проект під назвою «Рутина карантину». Це 6 сюжетів про внутрішній світ за зачиненими дверима.
У центрі Києва на фасадних LED екранах БФК Gulliver, загальна площа яких майже1500 кв метрів, з'явилися незвичайні ролики. Це серія сюжетів, присвячених внутрішньому простору людей під час карантину.
Як коментує задумку проекта Юлія Семенова, засновник студії мультимедійного дизайну Amby: «Людям завжди цікаво що відбувається за стінами будівель. Як живуть в них люди, як влаштований їх світ? Особливо під час карантину, коли зовнішній світ спорожнів і життя мільйонів людей, більше ніж на 60 днів, сконцентрувалася в їх затишних будинках і квартирах. Тому наша команда дизайнерів поміркувала, які світи ми могли б побачити всередині, якби зовнішні стіни будівель стали прозорими, і спеціально для екранів Gulliver створили серію анімаційних сюжетів».
«Наші сучасні екрани, які розмістилися по всьому фасаду Gulliver, створені саме для таких ідей. Це вже не просто реклама, це те, що дивує і заворожує. Адже спочатку ми хотіли, що б величезні світлодіодні екрани стали невід'ємною частиною архітектурного дизайну комплексу будівель, його візитною карткою і гордістю, як при відкритті стало наше декоративне освітлення з боку бульвару Лесі Українки», - коментує запуск незвичайних роликів маркетинг директор ТРЦ Gulliver Катерина Жураковська.
6 забавних і незвичних історій це:
Aqua — спільна робота Лери Чебурковой і Адама Бронсона. Історія про відчуття, ніж про конкретний сенс. Відчуття особистого комфорту в своєму будинку-акваріумі, де все прозоро, розмірено і спокійно.
HIPPO — робота початківця дизайнера Льва Майбороди. У домашню, затишно-сонну обстановку несподівано вриваються дивні звірі-гіпопотами. Несподівані повороти можуть відбуватися навіть у повністю статичному середовищі. Все залежить від твого настрою і фантазії, з якими ти заглядаєш в свою шафу.
Magic — придумав і створив Микита Савенко. Надихнувся він любов'ю до магії. Навколо його героя весь побут наповнений чудесами, але для чарівників це цілком буденно і звично, так що навіть чудернацька магія не заважає їм подрімати на диванчику.
KIT chen і Space cleaner — створювала Катя Рябцева. Це алегорія про наших улюблених вихованців, на яких несподівано «звалилися» всі радощі життя. А в Space cleaner ми представили глобальність прибирань, які можна провести, якщо карантин раптом затягнеться.
Scale — робота Тараса Макара. Це історія про те, який масштаб і значення набувають звичайні речі в умовах ізоляції, про те як ми переглядаємо значимість тих чи інших предметів в нашому повсякденному комфорті.
Ролики можна побачити протягом дня на всіх чотирьох екранах.
Для довідки:
AMBY — київська студія мультимедійного дизайну. Це нова студія, створена на базі команди анімаційної студії SKILZ. На професійному рахунку цієї команди створення цифрового контенту для 10 танцювальних шоу та концертів, більше 100 хвилин анімації для комерційних рекламних роликів, а так само проекційний Маппінг і виставкові інсталяції.
Ультрасучасні LED екрани на фасаді МФК Gulliver встановлені в листопаді 2019 року. Вони замінили зовнішню рекламу на фасаді будівлі і складаються з 4 частин: один широкоформатний відеодисплей розміром більше 600 кв. метрів і три дисплея розміром по 300 кв. метрів кожен.
Загальна площа всіх екранів майже 1500 кв. метрів.