ЕСТЕТИКА МОДЕРНА НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ AUBADE ВЖЕ У CHANTAL STORE - новини від ТРЦ Гулівер

ЕСТЕТИКА МОДЕРНА НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ AUBADE ВЖЕ У CHANTAL STORE

У новому сезоні Aubade надихається винахідливою естетикою модерну: грою ліній і кривих, неймовірним ритмічним поєднанням орнаментів, текстур і квітів. Тут і кристально чистий, як у художників, що працювали в цьому стилі, натяк на чуттєвість, і сміливі прояви спокусливої жіночності.

Лінія Courbes Divines — це вишукане поєднання мережива і ніжного тюлю, фантазійних силуетів і контрастних кольорів. Позамежна жіночність мереживних елементів — дві відмінні риси Courbes Divines.

Soie d'Amour зустрічає оновленими відтінками лінії шовкових піжам: тепер невагомий одяг для сну і відпочинку грає соковито амарантовим, вугільно-чорним і ніжним перламутровим півтонами.

Poésie d'Orient — колекція натхненна Східною поезією: поєднання різних текстур і візерунків. Вишукана двоколірна вишивка і квіткові мереживні мотиви створюють романтичний настрій і заманюють в свої сіті палітрою, що зачаровує: поєднанням чорного з глибоким синім або золотистим шампанським, яке іскриться на контрасті зі спокійним антрацитом.

Лінія Au Bal de Flore в чорному кольорі — спекотна, гаряча, як серце латиноамериканки, прикрашена вогненно-червоними мереживними квітами, які немов проростають крізь покров безпросвітної ночі. Білий колір кардинально змінює настрій лінії: зберігає дух чистоти, і додає їй томну жіночність і ніжність.

La Belle aux Camélias розмовляє на мові зваблювання: вабить своїм неймовірним ефектом тату на тілі. Елементи корсетного шнурування й широкі грайливі бретелі додають еротичну нотку, притаманну стилю модерн.

У лінії Nuit Indécente сексуальність увімкнена на максимум: мереживо, гіперболізовані корсетні мотиви, глибокі декольте, і головне — пристрасний чорний колір. Лінія для спокуси і впевненісті у своїй винятковій красі.

The Bow Collection — це гаряча колаборація Aubade з Viktor&Rolf, яка ознаменувалася випуском приголомшливих яскравих комплектів, родзинкою яких є велика кількість бантів: об'ємн і плоскі, рожеві і чорні — вони стали вічним символом високої моди, жіночності і розкоші. The Bow Collection представлена витонченими бюстгальтерами, пікантними трусиками, чоловічою білизною і напівпрозорим грайливим топом.

Лінія Aubade à l'Amour поповнилася новим приголомшливим відтінком Mercure — благородним сірим, близькість якого надає ще більшу невагомість ніжному мереживу.

А зовсім нова лінія Danse des Sens виглядає неймовірно ніжною, але чуттєвою: квіткові мотиви, складний візерунок і глибокі відтінки змушують серце битися частіше. Різноманіття форм бюстгальтерів полегшує вибір самої комфортної моделі.

Passion Nocturne — це пік сексуальності і жадання: чорний тюль з томливо-яскравою контрастною червоною вишивкою перетворює комплект білизни в справжню зброю для спокуси. Лінія доповнена пікантним корсетом і поясом для панчох.

Baisers Charnels натхненна небезпечною грою делікатної вишивки і навмисної сексуальності портупей. Поєднання золотих кліпс, кольору ніжно-рожевої пудри і чорного візерунка — приваблива класика на всі часи.

Boîte à Désir Liens de velours — втілення найсміливіших фантазій: білизна, яка створена для демонстрації, білизна, якою хочеться насолоджуватися. Розкішна гра оксамитових ремінців, витончених застібок і найтоншого тюлю — на це неодмінно потрібно дивитися.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше