ДЖОРДЖИНА РОДРІГЕС У НОВОМУ КАМПЕЙНІ YAMAMAY SPRING/SUMMER 2019 - новини від ТРЦ Гулівер

ДЖОРДЖИНА РОДРІГЕС У НОВОМУ КАМПЕЙНІ YAMAMAY SPRING/SUMMER 2019

Джорджина Родрігес, модель і зірка Instagram з 10-мільйонною аудиторією, стала обличчям весняно-літньої колекції Yamamay. Джорджина надихає природною красою, вона чудова мама і сильна особистість — втілення цінностей світу Yamamay.

Колаборації Джорджини Родрігес та італійського бренда білизни сприяли взаємна цікавість та прихильність до соціальних тем. Вони прагнуть спільними зусиллями підвищувати обізнаність людей про рак молочної залози. Їх турбує питання порятунку планети, тож кроком до покращення екологічної ситуації стала кампанія по збереженню морського середовища #SavetheOcean. Її основна мета — забезпечити краще майбутнє нашим дітям.

Закарбувати спонтанну і природну суть жінки запросили талановитого іспанського художника Ксаві. Під час позування Джорджині не довелося грати: кожної миті вона залишалася собою — жінкою з незалежним мисленням і розумінням стилю, жінкою, яка висловлює свою чуттєвість в такий особливий спосіб.

В кадрі Джорджина постала у нижній білизні з колекції Yamamay Basic та Spring / Summer 2019, яка є результатом досліджень та численних інновацій. Делікатні й вишукані моделі створені для абсолютного комфорту і впевненості жінок, вони виграшно підкреслюють всі принади фігури. Колекція поєднує базові моделі в чорному і білому кольорах. А один з комплектів прикрашений ніжним мереживним рюшом, що символізує океанічні рифи.

«Я щаслива працювати з Yamamay. Ця колекція неймовірно елегантна, всі моделі гарні і зручні. Yamamay — це компанія з цінностями, які я вважаю дійсно важливими. Я на сто відсотків поділяю позитивний меседж бренда і його соціальну відповідальність», — коментує Джорджина Родрігес.

«Ми були впевнені, що Джорджина стане ідеальним амбасадором нашої весняно-літньої колекції. І не лише через природну красу дівчини, а й завдяки її потужній соціальній позиції. Вона надихає близько 10 мільйонів підписників у Instagram і вміє ефективно взаємодіяти з новими поколіннями. Джорджина знає, як правильно та якісно інформувати молодь у питаннях, які дуже нас турбують, наприклад, у медичній профілактиці та екологічній стійкості. Саме тому ми вирішили присвятити одне із зображень рекламної кампанії з Джорджиною океанічному рифу. На моделі — бралетт, мереживний рюш якого виготовлено з переробленого пластику, а це початок шляху до більш екологічної моди, яка створюється з повагою до довкілля», — говорить Джанлуїджі Чіміно, голова Pianoforte Holding.

***

Yamamay – італійський бренд білизни, купальників та домашнього одягу. Колекції Yamamay своїми вишуканими і трендовими моделями підкорюють жінок з усього світу. Магазин Yamamay – невичерпне джерело насолоди і натхнення: знакова італійська якість, розкішні матеріали, ультрамодні фасони, бездоганна посадка та приємна цінова політика!

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше