ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

День народження «ТРЦ Гулівер» 2019 — 6 років у центрі подій!

19 жовтня 2019 ТРЦ Gulliver святкує День народження вже вшосте, і кожного року ми хочемо дивувати наших улюблених відвідувачів крутими подарунками, яскравим шоу та незабутніми зірковими концертами. 

Цього разу ми стрибнули вище неба, але спочатку розкажемо вам про головний приз. 

Раді представити вам його — Subaru WRX STI! 
І він змінить звичне уявлення про седани. 

Чіткі лінії, що ніби обрамлюють кузов миттєво привертають увагу, а інтер'єр Subaru WRX STI — це ідеальне поєднання зручності та стилю. Шкіряний салон з яскравими вставками та перфорованими деталями виглядає по-справжньому зухвало й оригінально. Потужний двигун об'ємом 2,5 л забезпечить швидкий рух, а новітня система безпеки — комфорт та впевненість.  

Детальніше про авто та його комплектацію дізнайтесь тут.

Що потрібно робити, щоб виграти його? 

1. Приходь на шопінг в ТРЦ Gulliver з 22 серпня до 16:00 19 жовтня включно. 
2. Реєструй чеки загальною сумою від 2000 грн. Кожні витрачені 2000 грн наближують твої шанси на успіх! Робити покупки можна у різних магазинах або навіть ресторанах, салонах краси та інших місцях нашого ТРЦ!* До речі, при реєстрації чеків в нас працює миттєва лотерея. Стійка реєстрації чеків знаходиться на першому поверсі у центральному атріумі.
3. Приходь на головний розіграш, що відбудеться 19 жовтня у центральному атріумі Gulliver та сподівайся на удачу! Не забудь взяти з собою паспорт :) 

*В акції не беруть участь супермаркет, аптека та кафе зони фудкорту. 

З офіційними правилами акції ти можеш ознайомитися тут. 

Готуйте гарний настрій, ви всі запрошені на свято! 
Чекаємо на тебе в Gulliver!

День народження «ТРЦ Гулівер» 2019 — 6 років у центрі подій! image-0 День народження «ТРЦ Гулівер» 2019 — 6 років у центрі подій! image-1 День народження «ТРЦ Гулівер» 2019 — 6 років у центрі подій! image-2