Боді: тенденції сезону Осінь-Зима 19/20 - новини від ТРЦ Гулівер

Боді: тенденції сезону Осінь-Зима 19/20

Боді - яскравий приклад того, що розкіш і комфорт можуть існувати в ідеальному балансі. І щоб це поєднання було ще й модним, важливо запам'ятати декілька основних трендів, які стосуються цього чарівного елемента гардероба.

Мотиви флори

Тремтливі бутони, ніжні пелюстки квітів - ці флоральні мотиви, обіграні приголомшливим мереживом або гіпюром, зроблять образ чуттєвим і романтичним. Моделі від Aubade, Chantelle і DKNY стануть провідниками у світ комфорту і насолоди власним тілом.

Магія прозорості

Поєднання щільної тканини з напівпрозорим тюлем - найбільш трендовий мікс в lingerie-світі в 2020 році. Ці напівнатяки, які злегка оголюють тіло, але ховають текстуру шкіри, дозволяють зробити образ цілісним і легким, адже в такому разі не буде відчуття “тисячі і одного шару” одягу. Провокаційні моделі Chantal Thomass, DKNY і витончена Chantelle надають жіночності особливий шарм.

Білизна або одяг?

Боді, яке не хочеться ховати під одягом - палкий тренд 2020. Цей елемент гардероба, обіграний строгими кюлотами, піджаком і масивними аксесуарами так і проситься пуститися у вільне плавання. Боді від marlies|dekkers найкраще підійде для таких сміливих рішень - сила і бунтарський дух, яким просякнуті моделі бренду, надихнуть навіть тих, для кого експерименти в новинку.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше