Акція «10 000 грн у подарунок» від ТРЦ Gulliver та "Банк Михайлівський"! - новини від ТРЦ Гулівер

Акція «10 000 грн у подарунок» від ТРЦ Gulliver та "Банк Михайлівський"!

Поєднайте шопінг та задоволення та виграйте 10 000 грн від партнеру акції, "Банк Михайлівський"!

Поєднайте шопінг та задоволення та виграйте 10 000 грн від партнеру акції, "Банк Михайлівський"!

Умови участі*:

Щоб отримати шанс виграти картку на 10 000 гривень від партнера "Банк Михайлівський", потрібно зробити покупки на поверхах ТРЦ Gulliver на вказану суму в період з 12:00 години 16червня до 16:00 години 26 липня 2014 включно, та заповнити анкету. Покупки треба зробити, виконуючи такі умови:

1. 1 - 4 поверхи ТРЦ – зробити покупки на кожному з поверхів на суму від 200 гривень;

2. 5, 6 та 7 поверхи ТРЦ – зробити покупки та/або відвідати кінотеатр на загальну суму від 200 гривень.

3. Реєструйте чеки з кожного поверху на інфостійці ТРЦ та отримуйте відповідні печатки у Вашу анкету.

4. Заповнену анкету учасника, на якій зібрано всі печатки, необхідно покласти до лототрону до 16:00 години 26 липня.

Розіграш картки на 10 000 грн відбудеться 26 липня о 18:00 годині в ТРЦ Gulliver.

У день розіграшу необхідно мати при собі всі чеки та паспорт.
Деталі на www.gullivercenter.com

Акція проходить за підтримки "Банк Михайлівський".

*ТРЦ Gulliver залишає за собою право змінювати умови акції.

 

ОФІЦІЙНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ
«10 000 грн. у Подарунок»

1. Терміни та визначення, використані в Офіційних умовах проведення рекламної акції «10 000 грн. у Подарунок» (надалі – Офіційні умови), мають такі значення:
Банк – ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» місцезнаходження: 01001, м. Київ, Рильський провулок, 10-12/3. Банківська ліцензія №268, видана Національним банком України 14.06.2013 року;
Організатор - Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРИ О», що знаходиться за адресою: м. Київ, пл. Спортивна, 1-А.
Договір – укладений між Банком і Переможцем договір про надання та використання Картки, шляхом прийняття (акцепту) Банком пропозиції (оферти) Переможця, викладеної у Заяві, який також включає в себе в якості складових і невід'ємних частин Тарифи та Умови надання та обслуговування платіжних карток ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».
Приз – 10 000 гривень для одного Учасника - Переможця Рекламної Акції, які будуть зараховані на поточний рахунок Учасника, відкритий в рамках Договору, та можуть бути використанні останнім на покупки товарів та послуг, що реалізуються в усіх магазинах ТРЦ «Gulliver».
Учасники – фізичні особи, які протягом Строку проведення Рекламної Акції Організатором на території ТРЦ «Gulliver» придбали Акційні Товари, на загальну суму від 1000 грн. виключно в ТРЦ «Gulliver», що підтверджується наявністю розрахункових документів (фіскальних чеків чи товарному чеку з печаткою орендатора) та надали Організатору заповнені анкети.
Переможець – Учасник, який отримав Приз, шляхом визначення переможця Рекламної Акції при проведенні жеребкування серед анкет Учасників, що приймають участь в Рекламній Акції.
Рекламна Акція «10 000 грн. у Подарунок» (надалі – Рекламна Акція) – акція, що проводиться Організатором на території ТРЦ «Gulliver», що розташовується за адресою: м. Київ, пл. Спортивна 1-А, в рамках якої Банк надає Учаснику можливість отримати Приз за умови виконання дій, визначених в даних Офіційних умовах.
Строк проведення Рекламної Акції Організатором на території ТРЦ «Gulliver» - триватиме з 12:00:01 годин 16.06.2014 до 16:00:01 годин 26.07.2014, включно
2. Загальні умови проведення Рекламної Акції:
2.1. Рекламна Акція проводиться на території ТРЦ «Gulliver», що розташовується за адресою: м. Київ, пл. Спортивна 1-А,
2.2. Метою проведення Рекламної Акції є збільшення популярності карткових продуктів Банку та заохочення потенційних клієнтів до продуктів Банку та збільшення потенційних клієнтів для Організації.
2.3. Переможець Рекламної Акції, отримуючи Приз, розуміє та підтверджує, що отримує від Банку дохід у вигляді Призу та для отримання Призу Переможцю необхідно укласти з Банком Договір. Банк відповідно до п. 176.2. ст.176 Податкового кодексу України має статус податкового агента відносно такого доходу, в зв’язку з чим утримує із суми Призу податок на доходи фізичних осіб за ставкою, визначеною в п.167.3. ст. 167 Податкового кодексу України, та подає інформацію щодо такого доходу у вигляді Призу, врученого Переможцю Рекламної Акції, до контролюючих державних органів.
2.4. В період проведення Рекламної Акції Учасник має право отримати Приз лише один раз на підставі одного Договору.
2.5. Участь Учасника у Рекламній Акції припиняється після закінчення Строку проведення Рекламної Акції.
3. Продукція, що бере участь в Рекламній Акції
3.1. В Акції беруть участь товари/послуги усіх орендаторів ТРЦ «Gulliver», що розташовані/реалізують свої товари/послуги на 1-7 поверхах ТРЦ «Gulliver» (надалі – Акційні Товари).
4. Право на участь в Рекламній Акції:
4.1. Брати участь в Рекламній Акції можуть усі громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Рекламної Акції виповнилось 18 років (мають повну діє - та правоздатність).
УВАГА! Не визнаються Учасниками Рекламної Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора або представники орендаторів (власники брендів й обслуговуючий персонал), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Рекламної Акції, а також безпосередні члени їх родин. Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Рекламної Акції.
5. Порядок участі в Рекламній Акції
Для участі в Рекламній Акції необхідно:
5.1. Протягом Строку проведення Рекламної Акції Організатором на території ТРЦ «Gulliver» Учаснику необхідно придбати Акційні Товари на загальну суму від 1000 грн. виключно в ТРЦ «Gulliver», за адресою, вказаною в п.2.1. чинних Офіційних умов та згідно умов, що вказані в п. 5.2. чинних Офіційних умов, що б підтверджувалося наявністю розрахункових документів (фіскальних чеків чи товарних чеків з печаткою орендаря).
УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в Рекламній Акції.
5.2. Щоб стати Учасником Рекламної Акції покупцю необхідно пред’явити фіскальні чеки чи товарні чеки з печаткою орендаря, які відповідають умовам участі у Рекламній Акції, заповнити анкету учасника та отримати підтверджуючі печатки на анкеті. Зібравши 5 акційних печаток на анкеті, та заповнивши анкету, учасник має право приймати участь в розіграші Призу. Анкета учасника розіграшу вважається такою, що має право приймати участь у розіграшу за умов наявності 5 стандартних акційних печаток отриманих за покупки на кожному з наступних поверхів на суму не менше вказаної:
- Перший поверх – від 200 грн
- Другий поверх – від 200 грн
- Третій поверх – від 200 грн
- Четвертий поверх – від 200 грн
- Пятий, шостий, сьомий поверхи – загальною сумою чеків від 200 грн
Поверх на якому куплено Акційний Товар, визначається згідно інформації у фіскальному чеку чи товарному чеку з печаткою орендатора. . Якщо у фіскальному чеку чи товарному чеку з печаткою орендатора. з одного поверху сума покупки більше ніж 400 грн., або при наявності декількох чеків з одного поверху на загальну суму більше 400 грн., за бажанням покупця він може отримати додаткову анкету учасника для заповнення, у якій буде проставлено відповідну печатку.
5.3. Акційні печатки ставляться до персональних анкет (реєстраційних карток), що містять особисту інформацію учасника (П.І.Б., контактний телефон, електронну скриньку, тощо).
Печатки можна отримати в ТРЦ «Gulliver», 1 поверх, на інформаційному стенді, щодня з 10:00 до 22:00.
Зібравши 5 стандартних печаток з різних поверхів на одній реєстраційний анкеті, учасник отримує право на участь у розіграші Призу Рекламної Акції.
УВАГА! Кількість шансів на одного Учасника не обмежена – учасники мають можливість заповнювати стільки реєстраційних анкет, скільки забажають згідно до Офіційних умов Рекламної Акції.
5.4. До участі в Рекламній Акції допускаються лише фіскальні чеки чи товарні чеки учасника з печаткою орендаря з датою та часом, які відповідають Строку проведення Рекламної Акції Організатором на території ТРЦ «Gulliver», та заповнені згідно п. 5.2. та з урахуванням п. 5.5 чинних Офіційних умов.
5.5. Усі анкети, заповнені належним чином, беруть участь у розіграші Призу,, що відбудеться за адресою, зазначеною у пункті 2.1. о 18:00 год. 26 липня 2014р. за умови дотримання Учасниками Рекламної Акції чинних Офіційних умов.
Реєстрація анкет припиняється 16:00:01 год. 26 липня 2014р.
5.6 Переможцю Рекламної Акції для отримання Призу необхідно звернутися до Київського відділення Банку, яке розміщено за адресою м. Київ, бул.Лесі Українки, буд. 3, для відкриття поточного рахунку та підписання Договору.При собі обов’язково необхідно мати оригінал паспорту та ІПН.
5.7. Учасники Рекламної Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (фіскальних чеків чи товарних чеків з печаткою орендатора) на придбані Акційні Товари, для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «Gulliver», адреса якого наведено в п. 2.1. чинних Офіційних умов.
6. Проведення розіграшу Призу:
6.1. 26 липня 2014 р. о 18:00 год. за адресою, зазначеною у пункті 2.1. чинних Офіційних умов відбудеться розіграш Призу
6.2. Визначення Переможця по проведенню Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед анкет Учасників, що приймають участь в Акції.
6.3. Серед усіх акційних анкет, шляхом жеребкування за допомогою лототрона, буде обрано 1 анкету Учасника, якому буде вручено Приз Рекламної Акції.
Увага! Організатор Рекламної Акції зберігає за собою право змінювати механіку визначення переможця.
6.4. Учасник Акції, анкета якого буде визначена такою, що виграла Приз, буде повідомлений про це одразу в місці розіграшу. Присутність учасника Акції в місці розіграшу Призу є обов’язковою умовою для отримання Призу. Якщо він відсутній в даний час в місці розіграшу Призу за адресою, зазначеною у пункті 2.1. чинних Офіційних умов, участь в Рекламній Акції приймають інші анкети Учасників за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх анкет.
6.5. Учасник Рекламної Акції, анкета якого буде визначена такою, що виграла Приз, пред’являє оригінал документа з фотокарткою, що засвічує його особу, (паспорт, посвідчення водія, тощо) в місці розіграшу Призу Пред’явлення оригіналу документа з фотокарткою, що засвічує особу переможця, (паспорт, посвідчення водія, тощо) є обов’язковою умовою для присвоєння Учаснику статусу Переможця. Також, Переможець надає оригінали фіскальних чеків чи товарних чеків з печаткою орендаря, що були зареєстровані в акції для перевірки дотримання всіх умов Рекламної Акції.
6.6. Переможець Рекламної Акції приймає офіційні умови Рекламної Акції.
7. Права та обов’язки Організатора:
7.1. Організатор залишає за собою право змінити дату проведення розіграшу та визначення Переможця. Інформацію про змінену дату визначення Переможця можна буде дізнатися на офіційному сайті: www.gullivercenter.com
7.2. Організатор не проводить повторне повідомлення Переможця про його перемогу.
7.3. Організатор Рекламної Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Рекламної Акції, або не вручення Призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійних лих, пожеж, паводків, воєнних дій будь-якого характеру, блокади, суттєвих змін у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Рекламної Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Рекламної Акцій обставин.
7.4. Організатор Рекламної Акції не несе відповідальність за неможливість отримання Учасником Рекламної Акції по будь-яким причинам, які не залежать від Організатора, в т.ч. по причині зазначення Учасником Рекламної Акції неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Рекламній Акції. При цьому такий учасник Рекламної Акції позбавляється права на отримання від Організатора Рекламної Акції будь-якої компенсації.
7.5. Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Призу.
7.6. Організатор Акції має право змінювати умови Акції, попередньо повідомив про це, шляхом розміщення інформації на сайті www.gullivercenter.com
8. Прикінцеві положення
8.1. Всі результати Рекламної Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
8.2. Організатор Рекламної Акції не вступає у суперечки з-поміж самих Учасників щодо визначення їх претендентом на отримання Призу.
8.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Рекламної Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Рекламної Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
8.4. Учасники Акції погоджуються, що у разі отримання ними Призу, передбаченого умовами Рекламної Акції, їх особисті дані, які були надані Організатору, а також фіксація самого процесу надання Призу, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується.
8.5. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Рекламної Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті www.gullivercenter.com. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
8.6. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченої чинними Офіційними умовами Призу.
8.7. Факт заповнення анкети Учасника означає надання повної згоди Учасників з усіма умовами чинних Офіційних умов Рекламної Акції, а також погоджується зі збором та обробкою їх персональних даних Організатором., на збирання Банком цих персональних даних з будь-яких загальнодоступних джерел, на дії щодо захисту таких персональних даних, на визначення на власний розсуд Організатора порядку доступу третіх осіб до персональних даних, а також на дії щодо надання часткового або повного права обробки цих персональних даних іншим суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними, в обсязі, визначеному на власний розсуд Організатора, відповідно до мети, сформульованої в нормативно-правових актах, які регулюють діяльність Організатора. Факт підписання анкети Учасником підтверджує, що:
а) згоду на обробку персональних даних надається Учасником з моменту підписання анкети Учасника на весь строк зберігання Організатором відповідних категорій документів/інформації, визначений згідно законодавства, після припинення правовідносин між Учасником та Організатором;
б) повідомлений про: свої права, визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» (надалі-Закон); мету їх збору, що полягає в наданні Організатором послуг Учаснику, а також здійсненні Організатором іншої діяльності відповідно до вимог та в порядку, визначеному чинним законодавством України, зокрема але не обмежуючись, оприлюднення (повідомлення) результатів участі в розіграшах та акціях Організатора; володільця персональних даних; склад та зміст зібраних персональних даних; осіб, яким передаються мої персональні дані та про те, що передача персональних даних може бути здійснена виключно відповідно до ст. 14 Закону.

Додаток до Офіційних умов проведення Рекламної Акції
«10 000 грн. у Подарунок»

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше