4 КРИТЕРІЯ ВИБОРУ НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ - новини від ТРЦ Гулівер

4 КРИТЕРІЯ ВИБОРУ НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ

Гарна нижня білизна володіє унікальною магією, адже шовк і мережива здатні змінити образ, додати впевненості в собі і підвищити сексуальність.

Обираючи білизну, ми керуємося імпульсом - бажанням володіти досконалістю. marlies|dekkers викликає саме це почуття! У кожній лінії представлені моделі, які поєднують зручність і шик, практичність і розкіш. А що важливо для вас?

Естетика

При створенні кутюрної лінії Deesse de la Cuisine дизайнер Марліз Деккерс надихалася кулінарної феєю Джулією Чайлд. Основна концепція лінії - ода смаку до життя і насолоди прекрасним. Ви оціните класичні силуети, поєднання чорного і білого, розкішні мережива і мініатюрні прикраси у вигляді ложки і виделки на бюстгальтерах.

Тактильні відчуття і комфорт

Моделі лінії Gloria відрізняються зручністю і підходять на кожен день. Вони зроблені з приємної на дотик тканини з обробкою люрекс. Також серед переваг - гладкі бретелі і м'які кріплення із золотої штучної шкіри.

Здатність підкреслити фігуру

У вишуканій лінії Dame de Paris втілився чарівний флер Парижа. Спокусливі моделі бюстгальтерів і трусиків акцентують увагу на фігурі, а благородний синій колір, вигадливі мережива і оригінальні бретелі завершують образ. Символ колекції - декор у вигляді ложечки і виделочки - прикрашає і цю лінійку.

Дизайн і деталі

Особливість колекції Meringue - поєднання ніжного персикового відтінку з чорними кантами-мереживами. Такий колірний контраст підкреслює елегантність білизни і спокусливість образу.

Якими б не були ваші особисті критерії вибору, ми розділяємо спокусу піддатися пориву і захотіти відразу всі моделі розкішної білизни marlies|dekkers!

Запрошуємо відвідати фірмовий бутик Chantal store на 2 поверсі та особисто переконатися в цьому.

Вечір з гумором від Сільпо у Gulliver Вечір з гумором від Сільпо у Gulliver Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver. Кава з морозивом і морозиво з кавою. Massimo Gelarty відкриває новий формат - кав’ярню Gelarty café glacé в ТРЦ Gulliver. Грандіозна субота у ТРЦ Gulliver! Грандіозна субота у ТРЦ Gulliver! Більше