Запрошуємо на відкриття зірки співаку, музиканту та композитору Олегу Скрипці та першому українському рок-гурту «Воплі Відоплясова» - події | ТРЦ Гулівер

Запрошуємо на відкриття зірки співаку, музиканту та композитору Олегу Скрипці та першому українському рок-гурту «Воплі Відоплясова»

Запрошуємо вас 25 травня 2021 року о 13.00 на відкриття зірки на Площі зірок співаку, музиканту-мультиінструменталісту, композитору Олегу Скрипці та першому українському рок-гурту «Воплі Відоплясова».

Для гурту це знакова подія, оскільки у травні 2021 року музиканти святкують ювілей - 35 років на сцені. Цей шлях гурт пройшов з девізом: «роби і співай про те, що подобається найбільше, запалюй серця молодістю і шаленством».

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл. Спортивна, 1а поблизу ТРЦ Gulliver

На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту Зустрічаємо літній сезон з зірковими гостями! Зустрічаємо літній сезон з зірковими гостями! Виграй Peugeot 2008, подорож у Дубаї  або грошовий сертифікат на покупку в Ельдорадо! Виграй Peugeot 2008, подорож у Дубаї або грошовий сертифікат на покупку в Ельдорадо! Більше