Запрошуємо на відкриття зірки співаку, музиканту та композитору Олегу Скрипці та першому українському рок-гурту «Воплі Відоплясова» - події | ТРЦ Гулівер

Запрошуємо на відкриття зірки співаку, музиканту та композитору Олегу Скрипці та першому українському рок-гурту «Воплі Відоплясова»

Запрошуємо вас 25 травня 2021 року о 13.00 на відкриття зірки на Площі зірок співаку, музиканту-мультиінструменталісту, композитору Олегу Скрипці та першому українському рок-гурту «Воплі Відоплясова».

Для гурту це знакова подія, оскільки у травні 2021 року музиканти святкують ювілей - 35 років на сцені. Цей шлях гурт пройшов з девізом: «роби і співай про те, що подобається найбільше, запалюй серця молодістю і шаленством».

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл. Спортивна, 1а поблизу ТРЦ Gulliver

Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! Космічний мурал на висоті пташиного польоту Космічний мурал на висоті пташиного польоту Більше