Виграй подорож у Дубай — 8 березня 2020 - події | ТРЦ Гулівер

Виграй подорож у Дубай — 8 березня 2020

Gulliver та TPG дарують подорож на двох у Дубай у готелі Gulf Court Hotel Business Bay на 7 днів!

Сьогодні ти шопишся в Гулівері, а вже завтра можеш опинитись у світовій столиці шопінгу, розкішному та величному Дубаї — найбільшому місті ОАЕ.
Хочеш позмагатися за цю можливість? Тоді:

1. Роби покупки в ТРЦ Gulliver з 8 лютого по 8 березня 2020 року.
2. Реєструй чеки загальною сумою від 1000 грн* у день покупки. Пам'ятай, що кожна 1000 гривень — це додатковий шанс виграти один з понад 3000 призів та головний приз — подорож на двох у Дубай!
3. Приходь на розіграш 8 березня о 18:00, та не забудь взяти з собою паспорт.

У цей день на тебе чекатимуть святкові знижки, безліч призів, безкоштовні майстер-класи, станції мейк-апу від світових відомих брендів та яскрава святкова програма.

* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» та кафе у зоні фуд-корту.

Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон і їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Офіційні правила акції можна скачати тут.

KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Більше