Виграй подорож у Дубай — 8 березня 2020 - події | ТРЦ Гулівер

Виграй подорож у Дубай — 8 березня 2020

Ви любите шопінг та теплі країни, ми вирішили об'єднати ці прекрасні речі. Gulliver дарує тур на двох в Дубаї!

Gulliver та TPG дарують подорож на двох у Дубай у готелі Gulf Court Hotel Business Bay на 7 днів!

Сьогодні ти шопишся в Гулівері, а вже завтра можеш опинитись у світовій столиці шопінгу, розкішному та величному Дубаї — найбільшому місті ОАЕ.
Хочеш позмагатися за цю можливість? Тоді:

1. Роби покупки в ТРЦ Gulliver з 8 лютого по 8 березня 2020 року.
2. Реєструй чеки загальною сумою від 1000 грн* у день покупки. Пам'ятай, що кожна 1000 гривень — це додатковий шанс виграти один з понад 3000 призів та головний приз — подорож на двох у Дубай!
3. Приходь на розіграш 8 березня о 18:00, та не забудь взяти з собою паспорт.

У цей день на тебе чекатимуть святкові знижки, безліч призів, безкоштовні майстер-класи, станції мейк-апу від світових відомих брендів та яскрава святкова програма.

* Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго дня» та кафе у зоні фуд-корту.

Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон і їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.

Офіційні правила акції можна скачати тут.

Gulliver запрошує вас 14 травня 2021 року о 13:00 на Площу зірок на відкриття зірки українському співаку Олександру Пономарьову! Gulliver запрошує вас 14 травня 2021 року о 13:00 на Площу зірок на відкриття зірки українському співаку Олександру Пономарьову! Пробудження Gulliver Пробудження Gulliver Запрошуємо вас на старт відкриття сезону «Площа зірок 2021» 10 березня! Запрошуємо вас на старт відкриття сезону «Площа зірок 2021» 10 березня! Більше