Відкриття зірок українських спортсменів: Ігор Бєланов (футбол), Ігор та Зінаїда Турчини (гандбол) та Сергій Бубка (легка атлетика). - події | ТРЦ Гулівер

Відкриття зірок українських спортсменів: Ігор Бєланов (футбол), Ігор та Зінаїда Турчини (гандбол) та Сергій Бубка (легка атлетика).

Шановні колеги

Запрошуємо вас 29 жовтня 2019 року о 13.00 на відкриття зірок українських спортсменів: Ігор Бєланов (футбол), Ігор та Зінаїда Турчини (гандбол) та Сергій Бубка (легка атлетика). Закладення зірок відбудеться на «Площі зірок» за адресою пл.Спортивна, 1А

На відкритті будуть присутні:

Сергій Бубка — видатний український легкоатлет ( стрибки із жердиною ). Олімпійський чемпіон , десятиразовий чемпіон світу, чемпіон Європи, перший з українських спортсменів удостоєний найвищої державної нагороди Герой України. Заслужений майстер спорту України, доктор наук з фізичного виховання і спорту . Член виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, перший віцепрезидент Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій (ІАAF), президент Національного олімпійського комітету України. Ім’я Сергія Бубки занесене до Книги рекордів Гіннеса, як володяря найбільшої кількості світових досягнень – на його рахунку 35 світових рекордів. Він вперше в історії стрибків з жердиною подолав 6 метрову висоту. А його рекорд 6 метрів 14 сантиметрів, встановлений на відкритому повітрі, й досі лишається ніким непідкорений.

Ігор Беланов  — відомий футболіст. Лауреат «Золотого м’яча» ( 1986 р). Віце-чемпіон Європи-1988 . Володар Кубка кубків -1986. Заслужений майстер спорту СРСР (1986). Входить в топ-100 кращих футболістів в історії чемпіонатів світу за версією The Guardian. Володар Кубка кубків УЄФА. Єдиний радянський футболіст, який забив три голи в одному матчі фінальної стадії чемпіонату світу.

Ігор та Зінаїда Турчини — бойове подружжя, що зробило гандбол модним та величним. У складі київського «Спартака» та збірної СРСР вони підкорили усі спортивні вершини Європи та світу, та отримали Олімпійське золото. Зінаїда – українська гандболістка , олімпійська чемпіонка монреальської і московської Олімпіад , бронзовий призер Олімпіади в Сеулі в складі збірної СРСР з гандболу . Ігор – український гандбольний тренер . Заслужений тренер СРСР . Найуспішніший тренер в історії гандболу. Створив команду «Спартак» (Київ) — 20-разового чемпіона СРСР , 13-разового переможця Кубку Європейських чемпіонів . За видатні досягнення в спорті Турчин і його команда занесені в Книгу рекордів Гіннеса .

«Площа Зірок» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена 31 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав’ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан, Дар’я Білодід, Оля Полякова, MONATIK, Ахтем Сеітаблаєв, Римма Зюбіна, Яна Клочкова, та інші.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл.Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

Акредитація за телефоном :

+380676905302 або +30954251317

та адресою:

t.atadzhanova@gullivercenter.com

m.protopish@gullivercenter.com

Акредитація обов’язкова!

Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи Більше