У Києві на «Площі зірок» відкриють зірку Дар'ї Білодід, Ларисі Соловйовій і Юлії Левченко - події | ТРЦ Гулівер

У Києві на «Площі зірок» відкриють зірку Дар'ї Білодід, Ларисі Соловйовій і Юлії Левченко

Запрошуємо вас 7 березня 2019 року о 12.00 на відкриття зірок: чемпіонці світу з дзюдо — Дар’ї Білодід , багаторазовій чемпіонці світу з пауерліфтингу — Ларисі Соловйовій та срібній призерці чемпіонату Европи з легкої атлетики — Юлії Левченко.

Закладення зірок відбудеться на «Площі зірок» за адресою пл..Спортивна, 1А

На відкритті зірок будуть присутні:

  • Дар’я Білодід — українська дзюдоїстка, Чемпіонка світу 2018 року, чемпіонка Європи 2017 року.
  • Лариса Соловйова — українська спортсменка, пауверліфтерка, багаторазова чемпіонка світу та рекордсменка.
  • Юлія Левченко — українська легкоатлетка, срібна призерка чемпіонату світу.
  • Ігор Жданов — міністр молоді та спорту України 
  • Ігор Гоцул — президент Легкої атлетики України

Відкриття зірок відбувається за ініціативи  БФК Gulliver , за підтримки Міністерства молоді та спорту України та партнерстві з РМА Спільна Перемога, компанії Ювелір-Експо, Алли Сокіл та Першої Української Сувенірної Компанії.

«Площа Зірок» — це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена 13 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав'ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл. Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

 


Акредитація за телефоном : +38 067 690 53 02 або +38 095 425 13 17

Та адресою:

t.atadzhanova@gullivercenter.com

m.protopish@gullivercenter.com

Акредитація обов’язкова!

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше