В Києві на «Площі зірок» відкриють зірку Світлані Трифоновій, Ользі Харлан та Олександру Абраменко - події | ТРЦ Гулівер

В Києві на «Площі зірок» відкриють зірку Світлані Трифоновій, Ользі Харлан та Олександру Абраменко

16 листопада на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’являться три особливі зірки. Перша на честь Світлани Трифонової – української паралімпійської лижниці, заслуженого майстра спорту України з лижних перегонів. Друга – на честь українки, олімпійської чемпіонки з фехтування – Ольги Харлан. Третя – Олександру Абраменко, олімпійському чемпіону з лижної акробатики.

Світлана Трифонова – українська паралімпійська лижниця, заслужений майстер спорту України з лижних перегонів. Перші 10 років своєї спортивної кар`єри Світлана займалася гонками на колясках. В цьому виді спорту досягла багато вершин. Потім перейшла в лижний спорт. І тут теж, дякуючи своїй наполегливості та таланту, здобувала нагороди на паралімпіадах. Світлана, Срібна і бронзова призерка Паралімпійських ігор у Нагано (1998), Солк-Лейт-Сіті (2002), Турині (2006). 2000 року також брала участь у Літній Паралімпіаді в Сіднеї, Австралія, посіла 7 місце в пауерліфтингу (жим штанги лежачи). На даний час Світлана вже закінчила свою спортивну кар`єру і тепер підкорює нові вершини — вершини телебачення. Зараз вона є ведучою телевізійного проекту на Першому національному про спортсменів-параолімпійців, про їх життя за межами спорту.

Ольга Харлан – українська фехтувальниця (шабля), олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, бронзова призерка Олімпіади 2012 року, п'ятиразова чемпіонка світу та найтитулованіша спортсменка України в цьому виді спорту. Ольга, унікальна спортсменка, яка в своєму молодому віці вже підкорила всі спортивні вершини, але при цьому не зупиняється на досягнутому, а постійно рухається вперед, до нових перемог.

Олександр Абраменко – український фристайліст, фахівець із лижної акробатики, олімпійський чемпіон 2018 року. Свою перемогу та золоту медаль він здобув 18 лютого 2018 року і став першим олімпійським чемпіоном з фристайлу у складі збірної України. Олександр, перший в Україні переможець Кубка світу в лижній акробатиці, який отримав 2016 року.


«Площа зірок» була відкрита 14 листопада 2015 року на перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадній та Спортивній площі, біля входу в ТРЦ Gulliver. В день старту проекту були закладені 9 іменних зірок на честь видатних українців, які внесли значний внесок у розвиток культури, спорту і мистецтва,. Серед них, зірки на честь видатного актора і телеведучого Володимира Горянського, відомої української актриси театру і кіно Ади Роговцевої, популярних українських музикантів, серед яких група С.К.А.Й, ТНМК, The Maneken тощо. Першовідкривачем категорії спортивних зірок став український боксер, чемпіон світу за версією WBC, Віктор Постол. Особливе місце на «Площі Зірок» видатних українців зайняла іменна зірка Богдана Ступки. Ім'я видатного актора - данина всенародної поваги до таланту великого актора і діяча культури, який прославив Україну далеко за її межами. У вересні 2017 року було закладено зірку видатної української художниці Марії Примаченко, а у жовтні 2017 «запалала зірка» на честь Ніни Матвієнко. Восени 2018 року біло відкрито зірки метру в індустрії українського боксу Михайлу Зав’ялову та найсильнішій жінці планети – українці Ользі Лящук.

Пам'ятні знаки на «Площі Зірок» виготовлені з латуні і вмонтовані в плити розміром 30 на 60 см. Всього «Площа Зірок» розрахована на закладку більше 100 іменних зірок.

Зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників Gulliver.

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше