UArt Media Fest Світло в кожному - події | ТРЦ Гулівер

UArt Media Fest Світло в кожному

ТРЦ Gulliver виповнюється 10 років. 10 років яскравих подій, незабутніх вражень і, звісно, емоційного шопінгу. Кожне святкування дня народження для нас – особливе. А коли йдеться про таку знакову дату – це має бути щось фантастичне. Приготуйтеся, 21 жовтня ми вас дивуватимемо. 

Портал у майбутнє

Ми завжди йдемо нога в ногу з сучасними технологіями. Тому вирішили підготувати до нашого свята справжнє інноваційне мультимедійне шоу, якого до нас в Україні не робив ніхто. В межах ТРЦ поєднається традиційне сучасне мистецтво та digital-інсталяції майбутнього. І це тільки початок.

Міжнародний фестиваль медіаарту

Твори талановитих дизайнерів покажуть на найбільших фасадних екранах Європи, які об'єднають в одне грандіозне медіа-шоу UArt Media Fest 21 жовтня.

У межах фестивалю заплановані два напрямки: 

  • tech-heavy media-art – контент від топових production-груп і студій;
  • digital & crypto art – роботи від представників цифрової та криптоталановитої молоді, переважно окремі митці;

Переможців у кожній із номінацій визначать метри індустрії.  

Запрошуємо талановитих творців взяти участь в унікальній мистецькій подіїhttps://uart-fest.com/  

Музичний марафон: 10 років = 10 зірок

Ми не можемо залишити наших відвідувачів без феєричного концерту. 21 жовтня в ТРЦ Gulliver виступлять 10 відомих виконавців, які були з нами ці 10 років. Не хочемо спойлерити лайн-ап, будемо привідкривати завісу поступово, щоб залишили приємну інтригу. 

До зустрічі 21 жовтня!

Зірковий концерт "Даруємо любов" Зірковий концерт "Даруємо любов" Тепле Різдво разом з ТРЦ Gulliver Тепле Різдво разом з ТРЦ Gulliver Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver Більше