S.P.O.R.T&A.R.T в ТРЦ Gulliver - події | ТРЦ Гулівер

S.P.O.R.T&A.R.T в ТРЦ Gulliver

Проект S.P.O.R.T & A.R.T, який буде проходити на території ТРЦ Gulliver - це ряд зустрічей, з представниками самих різних видів спортивного мистецтва, де вони поділяться своїми історіями перемог і поразок, найбільш мотивуючими історіями зі свого життя. Відкриють секрети того, чи є бейсболіст, спринтер, футболіст або боксер артистом так само, як балетний танцівник, фехтувальник і гімнаст, а так само покажуть справжнє мистецтво свого виду спорту в центральному атріумі.

В рамках проекту відбудуться зустрічі:

  • Cheerleading шоу - один з найбільш видовищних видів спорту. Можна з упевненістю констатувати, що cheerleading в нашій країні нерозривно пов'язаний з танцювальною командою ReD FOXES. Саме вони вперше почали серйозно працювати в цьому напрямку, а тепер є постійними учасниками міжнародних подій.
  • Зустріч з українським Беар Гріллс. Голтіс - професійний український мандрівник, спортсмен, фахівець з виживання в екстремальних ситуаціях, командор української команди екстремалів «EQUITES» який висаджується у всіляких диких місцях і показує, як вижити і знайти допомогу. За своє життя Голтіс встиг побувати більш ніж в сотні країн світу, спробувати на собі чимало професій.
  • Зустріч з художніми гімнастами, де спортсмену для демонстрації мистецтва служить його власне тіло.
  • І іншими представниками спортивного мистецтва

Перша зустріч з командою cheerleading відбудеться 12 квітня в центральному атріумі ТРЦ Gulliver

Всього буде 6 зустрічей, а значить 6 унікальних можливостей відкрити і зацікавитися в спорті з іншого боку, сторони мистецтва.

"Королі Магії" в ТРЦ Gulliver "Королі Магії" в ТРЦ Gulliver 29.11 - Gulliver - STAND UP - ЩЕРБАН, ЖИТЛОВ, БЕРЕЖКО, ПЕТРОВ 29.11 - Gulliver - STAND UP - ЩЕРБАН, ЖИТЛОВ, БЕРЕЖКО, ПЕТРОВ Перший в Україні науковий цирк Перший в Україні науковий цирк Більше