S.P.O.R.T&A.R.T в ТРЦ Gulliver - події | ТРЦ Гулівер

S.P.O.R.T&A.R.T в ТРЦ Gulliver

ТРЦ Gulliver відкриває для відвідувачів спорт з нового боку - спорт як мистецтво. Виявляється, між ними немає ніяких кордонів або відмінностей. Обидва вони є вираженням універсальної мови сили, краси і емоцій.

Проект S.P.O.R.T & A.R.T, який буде проходити на території ТРЦ Gulliver - це ряд зустрічей, з представниками самих різних видів спортивного мистецтва, де вони поділяться своїми історіями перемог і поразок, найбільш мотивуючими історіями зі свого життя. Відкриють секрети того, чи є бейсболіст, спринтер, футболіст або боксер артистом так само, як балетний танцівник, фехтувальник і гімнаст, а так само покажуть справжнє мистецтво свого виду спорту в центральному атріумі.

В рамках проекту відбудуться зустрічі:

  • Cheerleading шоу - один з найбільш видовищних видів спорту. Можна з упевненістю констатувати, що cheerleading в нашій країні нерозривно пов'язаний з танцювальною командою ReD FOXES. Саме вони вперше почали серйозно працювати в цьому напрямку, а тепер є постійними учасниками міжнародних подій.
  • Зустріч з українським Беар Гріллс. Голтіс - професійний український мандрівник, спортсмен, фахівець з виживання в екстремальних ситуаціях, командор української команди екстремалів «EQUITES» який висаджується у всіляких диких місцях і показує, як вижити і знайти допомогу. За своє життя Голтіс встиг побувати більш ніж в сотні країн світу, спробувати на собі чимало професій.
  • Зустріч з художніми гімнастами, де спортсмену для демонстрації мистецтва служить його власне тіло.
  • І іншими представниками спортивного мистецтва

Перша зустріч з командою cheerleading відбудеться 12 квітня в центральному атріумі ТРЦ Gulliver

Всього буде 6 зустрічей, а значить 6 унікальних можливостей відкрити і зацікавитися в спорті з іншого боку, сторони мистецтва.

Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! Пряма трансляція матчу збірної на екранах ТРЦ Gulliver! На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту На «Площі зірок» знову засяяли три видатні зірки спорту Зустрічаємо літній сезон з зірковими гостями! Зустрічаємо літній сезон з зірковими гостями! Більше