Gulliver дарує миттєві подарунки за кожні 500 грн у чеку! - події | ТРЦ Гулівер

Gulliver дарує миттєві подарунки за кожні 500 грн у чеку!

Що може бути кращим за шопінг в улюбленому ТРЦ? Лише крутий кешбек у вигляді миттєвих подарунків.
Бо тільки уяви: ти придбав собі сорочку, кросівки та кілька аксесуарів, а за це тобі ще й подарунки дають. Звучить як казка, чи не так?
З ТРЦ Gulliver це реальність. Просто приходиш з 1 по 15 листопада в улюблений магазин, купуєш товари на суму від 500 грн та чекаєш на свій сюрприз.
А для справжніх шопінг-героїв ми створили крутий ваучер. Разом із першим миттєвим подарунком ти отримаєш спеціальну картку покупця. На ній є 20 порожніх клітинок, які можна заповнити штампом за кожні витрачені 500 грн. Заповниш усі - отримаєш ще більш цінний дарунок.

Тож запам’ятовуй кілька простих умов:

1. Роби покупки в ТРЦ Gulliver з 1 по 15 листопада 2021 року.
2. Реєструй чеки номіналом від 500 грн у день покупки.
3. Забирай цінний подарунок.

З офіційними правилами акції ти можеш ознайомитися тут.

Не втрать шанс втілити свої бажання в реальність, адже в Gulliver можливо все.

Чекаємо на тебе!

*крім магазину «Сільпо», аптеки «Біла Ромашка» та закладів зони фуд-корту.  Подарунки не підлягають компенсації у грошовому еквіваленті та не можуть бути передані іншим особам. Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники  ТРЦ GULLIVER, магазинів, розважальних зон, їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років та нерезиденти України.

Серія розвиваючих майстер-класів від бізнес-табору KIDBI Camp Серія розвиваючих майстер-класів від бізнес-табору KIDBI Camp Для дітей заради майбутнього: запрошуємо на благодійне дитяче свято та зірковий концерт Для дітей заради майбутнього: запрошуємо на благодійне дитяче свято та зірковий концерт У ТРЦ Gulliver пройде День свідомого батьківства У ТРЦ Gulliver пройде День свідомого батьківства Більше