Gulliver дарує миттєві подарунки за кожні 500 грн у чеку! - події | ТРЦ Гулівер

Gulliver дарує миттєві подарунки за кожні 500 грн у чеку!

Що може бути кращим за шопінг в улюбленому ТРЦ? Лише крутий кешбек у вигляді миттєвих подарунків.
Бо тільки уяви: ти придбав собі сорочку, кросівки та кілька аксесуарів, а за це тобі ще й подарунки дають. Звучить як казка, чи не так?
З ТРЦ Gulliver це реальність. Просто приходиш з 1 по 15 листопада в улюблений магазин, купуєш товари на суму від 500 грн та чекаєш на свій сюрприз.
А для справжніх шопінг-героїв ми створили крутий ваучер. Разом із першим миттєвим подарунком ти отримаєш спеціальну картку покупця. На ній є 20 порожніх клітинок, які можна заповнити штампом за кожні витрачені 500 грн. Заповниш усі - отримаєш ще більш цінний дарунок.

Тож запам’ятовуй кілька простих умов:

1. Роби покупки в ТРЦ Gulliver з 1 по 15 листопада 2021 року.
2. Реєструй чеки номіналом від 500 грн у день покупки.
3. Забирай цінний подарунок.

З офіційними правилами акції ти можеш ознайомитися тут.

Не втрать шанс втілити свої бажання в реальність, адже в Gulliver можливо все.

Чекаємо на тебе!

*крім магазину «Сільпо», аптеки «Біла Ромашка» та закладів зони фуд-корту.  Подарунки не підлягають компенсації у грошовому еквіваленті та не можуть бути передані іншим особам. Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники  ТРЦ GULLIVER, магазинів, розважальних зон, їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років та нерезиденти України.

День менструальної гігієни День менструальної гігієни Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life День захисту дітей в ТРЦ Gulliver День захисту дітей в ТРЦ Gulliver Більше