В Києві на «Площі зірок» відкрили зірку Михайлу Зав'ялову та Ользі Лящук - події | ТРЦ Гулівер

В Києві на «Площі зірок» відкрили зірку Михайлу Зав'ялову та Ользі Лящук

5 Жовтня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризації національної культури, мистецтва і спорту з’явилися дві особливі зірки. Перша «запалала» на честь Михайла Зав’ялова – метра в індустрії українського боксу. Беззмінного президента Ліги професійного боксу України, заслуженого тренера СРСР і України. Друга – на честь українки, яка завоювала титул найсильнішої жінки планети 2017 року – Ольги Лящук.

Михайло Завялов  - на початку дев'яностих був тренером української олімпійської збірної. Під його заступництвом брати Клички починали свою кар'єру в боксі. А вже у 1992 році Україна стала повноправним членом ЕАБА і АІБА - європейської та світової боксерських асоціацій. Величезний досвід і стиль керівництва створили Зав'ялову репутацію метра в індустрії українського боксу.

Михайло Михайлович нагороджений українським орденом «За заслуги» II (2017) і III ступеня (2013)

Ольга Лящук - володар титулу Найсильніша жінка Планети. У 2017 році здобула блискучу перемогу в Лас-Вегасі на першому чемпіонаті світу серед стронг-професіоналів Strongest Women in the World-2017 Olimpia. Наразі українка має титули: чемпіонки світу і Європи серед жінок з стронгмен-спорту, абсолютної чемпіонки світу 2014, рекордсменки світу, рекордсменки України та володарки світової Prof Card. Візитною карткою української спортсменки стали кавуни. У 2014 році представники Книги рекордів Гіннеса для нового рекорду шукали нову героїню, тому запросили Олю в Італію, де вона за 14 секунд розчавила стегнами 3 кавуна вагою близько 4 кілограм. Так, завдяки кавунам, Ольга Лящук стала єдиною українською жінкою-рекордсменкою Книги рекордів Гіннеса.


            «Площа зірок» була відкрита 14 листопада 2015 року на перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадній та Спортивній площі, біля входу в ТРЦ Gulliver. В день старту проекту були закладені 9 іменних зірок на честь видатних українців, які внесли значний внесок у розвиток культури, спорту і мистецтва,. Серед них, зірки на честь видатного актора і телеведучого Володимира Горянського, відомої української актриси театру і кіно Ади Роговцевої, популярних українських музикантів, серед яких група С.К.А.Й, ТНМК, The Maneken тощо. Першовідкривачем категорії спортивних зірок став український боксер, чемпіон світу за версією WBC, Віктор Постол. Особливе місце на «Площі Зірок» видатних українців зайняла іменна зірка Богдана Ступки. Ім'я видатного актора - данина всенародної поваги до таланту великого актора і діяча культури, який прославив Україну далеко за її межами. У вересні 2017 року було закладено зірку видатної української художниці Марії Примаченко, а у жовтні 2017 «запалала зірка» на честь Ніни Матвієнко.

Пам'ятні знаки на «Площі Зірок» виготовлені з латуні і вмонтовані в плити розміром 30 на 60 см. Всього «Площа Зірок» розрахована на закладку більше 100 іменних зірок.

Зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників Gulliver.

 

Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже! Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже! Вигравай ЕЛЕКТРОСАМОКАТ та інші призи від Gulliver Bowling Вигравай ЕЛЕКТРОСАМОКАТ та інші призи від Gulliver Bowling Справжнє зіркове свято у Gulliver! Справжнє зіркове свято у Gulliver! Більше