На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку Тіні Кароль - події | ТРЦ Гулівер

На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку Тіні Кароль

19 вересня на «Площі Зірок», яка є символом визнання, підтримки та популяризаціїнаціональної культури, мистецтва і спорту з’явилася особлива зірки на честь —української співачки, композиторки та авторки власних пісень, акторки, народної артистки України – Тіни Кароль

Її роман зі сценою триває вже 15 років. Пісні Тіни Кароль стали справжніми саунд-треками до долі мільйонів людей. Творчість неймовірно сильної, і в той же час вразливої співачки переповнене всією палітрою почуттів: від смутку до радості, від лірики до драйву, від власних хітів до неймовірних римейків, які дають старим пісням нове життя.

Дискографія співачки налічує 7 студійний альбомів, 4 з яких стали «платиновими» в Україні. Про Тіну знято 3 музичних фільми, співачка володіє більше 30 музичними преміями, серед яких премія за внесок у розвиток музичної індустрії М1 Music Awards.

Як відзначила сама Тіна Кароль: «Заслуга, що моя зірка з’явилася на «Площі зірок» - це заслуга моєї сім’ї, команди і найголовніше, фан-клубу «Фантіна» Якщо не було б вас, у мене не було б сенсу. Чому, навіщо, для кого? Сьогодні я знаю, що все що я роблю, я роблю для вас. В цьому моя головна мета – надихати».

Після відкриття зірки на «Площі зірок» Тіна Кароль презентувала шанувальникам і свій новий альбом «Найти своих». Обкладинкою його стала скульптура знаменитого українського скульптора Володимира Цісарика. Надихнувшись творчістю Тіни Кароль, він зобразив співачку в образі сильфи, що стоїть на землі на двох тендітних пір’їнах своїх крил. Кліп трилогія «Найти своих», складається з трьох великих пісень однойменного нового альбому Тіни Кароль і є емоційним пазлом, який складається у відповідь на питання: «У чому криється щастя?»

Нагадаємо, зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Gulliver.

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху», - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

19 вересня закладено 51 зірку на «Площі зірок» і це 13 зірка на частині «Музика».

Пробудження Gulliver Пробудження Gulliver Запрошуємо вас на старт відкриття сезону «Площа зірок 2021» 10 березня! Запрошуємо вас на старт відкриття сезону «Площа зірок 2021» 10 березня! Будьте в АРТI разом з Музей Ханенків Будьте в АРТI разом з Музей Ханенків Більше