На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку Тіні Кароль - події | ТРЦ Гулівер

На «Площі зірок» у Києві відкрили зірку Тіні Кароль

Її роман зі сценою триває вже 15 років. Пісні Тіни Кароль стали справжніми саунд-треками до долі мільйонів людей. Творчість неймовірно сильної, і в той же час вразливої співачки переповнене всією палітрою почуттів: від смутку до радості, від лірики до драйву, від власних хітів до неймовірних римейків, які дають старим пісням нове життя.

Дискографія співачки налічує 7 студійний альбомів, 4 з яких стали «платиновими» в Україні. Про Тіну знято 3 музичних фільми, співачка володіє більше 30 музичними преміями, серед яких премія за внесок у розвиток музичної індустрії М1 Music Awards.

Як відзначила сама Тіна Кароль: «Заслуга, що моя зірка з’явилася на «Площі зірок» - це заслуга моєї сім’ї, команди і найголовніше, фан-клубу «Фантіна» Якщо не було б вас, у мене не було б сенсу. Чому, навіщо, для кого? Сьогодні я знаю, що все що я роблю, я роблю для вас. В цьому моя головна мета – надихати».

Після відкриття зірки на «Площі зірок» Тіна Кароль презентувала шанувальникам і свій новий альбом «Найти своих». Обкладинкою його стала скульптура знаменитого українського скульптора Володимира Цісарика. Надихнувшись творчістю Тіни Кароль, він зобразив співачку в образі сильфи, що стоїть на землі на двох тендітних пір’їнах своїх крил. Кліп трилогія «Найти своих», складається з трьох великих пісень однойменного нового альбому Тіни Кароль і є емоційним пазлом, який складається у відповідь на питання: «У чому криється щастя?»

Нагадаємо, зірки на «Площі Зірок» з’являються за результатами декількох етапів відбору, які базуються на рекомендаціях експертної комісії - представників громадськості, експертів медіаринку та представників ТРЦ Gulliver.

«Проект мотивує сучасних діячів культури, музики, мистецтва і спорту не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну в світі. Проект «Площа зірок» має на меті стати загальновизнаний і улюблений усіма туристичний маршрут, адже виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху», - відзначає Тетяна Атаджанова, PR директор ТРЦ Gulliver.

19 вересня закладено 51 зірку на «Площі зірок» і це 13 зірка на частині «Музика».

Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Більше