Лекторій

Лекторій - місце проведення лецій, заходів та різних подій 

Shop Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Shop Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Shop Лекція "Трендові жіночі аксесуари родини Косачів" Shop Лекція "Козацькі обереги Миколи Лисенка" Shop Лекція "Прислівники. Дієприкметник. Як уникнути кальок з російської мови." Shop Лекція "Відоме й незнане про родину Лесі Українки" Shop Лекція: Основні зміни до українського правопису. Чи настільки страшні фемінітиви, як їх малюють? Shop Тема лекції: Які слова у тренді: мовностилістичні поради. Іншомовні та власне українські слова. Shop Лекція: "Любов і музика – неосяжні світи Лесі Українки" Shop Лекція "Історія рекордингу. Як Леся Українка аудіо фольклор збирала" Shop День безпеки від ДСНС в ТРЦ Gulliver Shop Лекція «Ресурсний стан vs стрес» Shop Лекція «Найважливіше про імунітет» Shop Лекція «Вся правда і міфи про сон»
Shop Фото-експрес 3 поверх

Мережа магазинів “Фото-ексрпес”— весь спектр фотопослуг.

Найкращі альбоми та рамки світових брендів. Терміновий друк фото.

Пропонуємо такі послуги як: фото на документи, ксерокс, друк документів, ламінування, сканування, друк на холсті, футболках, чохлах для мобільних, чашках, магнітах, пазлах, широкоформатний друк та ще багато чого цікавого!

Shop Укриття в ТРЦ Gulliver

Територія підземного паркінгу рівень Р-1 може бути використане як укриття населення

Shop Красівий подарок 2 поверх

Упаковка подарунків та аксесуари для свята.

Shop Хімчистка "Чисто" 0 поверх

Хімчистка "Чисто"  пропонує Вам повний спектр  професійних послуг по  догляду за Вашим гардеробом, килимами, постіллю та предметами інтер'єру.  Ми завжди ідемо в ногу з часом, завжди рухаємось вперед, вдосконалюємося, стаємо більшими професіоналами ніж вчора та більш умілими ніж сьогодні.

Більше