Зустрічай весну з LuckyLOOK: до -20% на всю нову та базову колекцію аксесуарів! - новини від ТРЦ Гулівер

Зустрічай весну з LuckyLOOK: до -20% на всю нову та базову колекцію аксесуарів!

Зараз ідеальний час, щоб подарувати собі та своїм близьким сонцезахисні окуляри, головні убори, хустини або інші стильні новинки від LuckyLOOK, які прикрасять будь-який образ і створять весняний настрій. І обов‘язково відразу купуй декілька аксесуарів, щоб це було максимально вигідно!

*Акція діє на товари з нової та базової колекції.
*При купівлі 1 товару діє знижка -5%, 2 – 10% на чек, 3 – 15% на чек. Залишай свій e-mail та отримуй додаткові -5% до знижки.
*Акція не сумується з іншими знижками та пропозиціями.
*Акція діє з 01.03.23 до 31.03.23 включно.

Святкуйте Міжнародний день клієнта з ARBER! Святкуйте Міжнародний день клієнта з ARBER! Зустрічай НОВУ КОЛЕКЦІЮ у MEGASPORT! Зустрічай НОВУ КОЛЕКЦІЮ у MEGASPORT! Весняні знижки до -45% у SOVA! Весняні знижки до -45% у SOVA! Більше