Весняний мега SALE в ISEI - новини від ТРЦ Гулівер

Весняний мега SALE в ISEI

Скучили за знижками? Лови крутий весняний SALE -25% на товари для догляду за обличчям і порожниною рота! Цієї весни ти будеш чарівна – ISEI подбає про красу твоєї шкіри і білосніжну посмішку.

З 13.03 по 22.03 в мережі ISEI діють спеціальні знижки в розмірі -25% на найпопулярніші категорії товарів:

  • Догляд за обличчям: запасися будь-якими зволожуючими і захисними засобами – весна обіцяє бути спекотною. Формули сонцезахисної косметики, доглядових кремів і масок допоможуть впоратися з будь-якими зовнішніми факторами.
  • Догляд за порожниною рота: особливість зубних паст з Південної Кореї і Японії – їхня натуральність. Вони делікатно, але ефективно доглядають за порожниною рота, гарантуючи білосніжну посмішку і здоров`я ясен.

Як отримати знижку:

  • Вибери будь-який товар для догляду за обличчям і будь-яку зубну пасту з асортименту ISEI. Отримай знижку -25% на обидва товари в чеку.
  • Знижка в чеку поширюється тільки на зазначені засоби.
  • Що більше засобів з догляду за обличчям і зубних паст в твоєму чеку, то вигідніше шопінг!

ISEI: сяй здоров`ям і красою!

* Акція діє у всіх магазинах мережі ISEI з 13.03.2020 року по 22.03.2020 року. У період проведення акції будуть діяти знижки до -25% на обраний асортимент. Подробиці акції та детальний перелік товарів, що беруть участь в акції, уточнюйте у продавців-консультантів магазину ISEI.

Спекотні літні знижки до -50% у магазинах LuckyLOOK Спекотні літні знижки до -50% у магазинах LuckyLOOK СПОРТИВНИЙ СЕЙЛ ВІКЕНД СПОРТИВНИЙ СЕЙЛ ВІКЕНД Знижка 30% до дня батька у BROCARD Знижка 30% до дня батька у BROCARD Більше