Весняний мега SALE в ISEI - новини від ТРЦ Гулівер

Весняний мега SALE в ISEI

Скучили за знижками? Лови крутий весняний SALE -25% на товари для догляду за обличчям і порожниною рота! Цієї весни ти будеш чарівна – ISEI подбає про красу твоєї шкіри і білосніжну посмішку.

З 13.03 по 22.03 в мережі ISEI діють спеціальні знижки в розмірі -25% на найпопулярніші категорії товарів:

  • Догляд за обличчям: запасися будь-якими зволожуючими і захисними засобами – весна обіцяє бути спекотною. Формули сонцезахисної косметики, доглядових кремів і масок допоможуть впоратися з будь-якими зовнішніми факторами.
  • Догляд за порожниною рота: особливість зубних паст з Південної Кореї і Японії – їхня натуральність. Вони делікатно, але ефективно доглядають за порожниною рота, гарантуючи білосніжну посмішку і здоров`я ясен.

Як отримати знижку:

  • Вибери будь-який товар для догляду за обличчям і будь-яку зубну пасту з асортименту ISEI. Отримай знижку -25% на обидва товари в чеку.
  • Знижка в чеку поширюється тільки на зазначені засоби.
  • Що більше засобів з догляду за обличчям і зубних паст в твоєму чеку, то вигідніше шопінг!

ISEI: сяй здоров`ям і красою!

* Акція діє у всіх магазинах мережі ISEI з 13.03.2020 року по 22.03.2020 року. У період проведення акції будуть діяти знижки до -25% на обраний асортимент. Подробиці акції та детальний перелік товарів, що беруть участь в акції, уточнюйте у продавців-консультантів магазину ISEI.

До Дня народження ТРЦ Gulliver дарує десять смартфонів iPhone 14 та прикраси від TOUS До Дня народження ТРЦ Gulliver дарує десять смартфонів iPhone 14 та прикраси від TOUS Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Більше