ОБМІНЯЙ СТАРИЙ КОМПЛЕКТ БІЛИЗНИ НА НОВИЙ! - новини від ТРЦ Гулівер

ОБМІНЯЙ СТАРИЙ КОМПЛЕКТ БІЛИЗНИ НА НОВИЙ!

Бажаєте купити постільну білизну з максимальною знижкою? Тільки 4 липня ви можете принести старий комплект постільної білизни та отримати суперзнижку на новий!

Магазин знаходиться на -1 поверсі. З усіх питань стосовно даної пропозиції звертайтесь до продавців-консультантів магазину JYSK.

Всі умови:

  • Дана пропозиція діє в усіх магазинах JYSK на території України, окрім інтернет-магазина, тільки 04.07.2019.
  • Додаткова знижка 30% - знижка, яка віднімається від поточної ціни на касі, дана знижка не розповсюджується на товари з позначкою ЗАВЖДИ НИЗЬКА ЦІНА.
  • Для отримання даної знижки покупець має здати в магазин свій старий комплект постільної білизни (попередньо випраний), який має містити як мінімум одну наволочку та одну підковдру.
  • Дана знижка діє в той же день.
  • Один покупець має право здати не більше двох комплектів постільної білизни та отримати знижку 30% на придбання такої самої кількості комплектів постільної білизни.
  • Кількість пропозицій обмежена.
  • Дана знижка не сумується з іншими пропозиціями.

З усіх питань стосовно даної пропозиції звертайтесь до продавців-консультантів магазинів JYSK.

В Києві всі комплекти зберемо та віддамо до притулку для тварин SOS.

До Дня народження ТРЦ Gulliver дарує десять смартфонів iPhone 14 та прикраси від TOUS До Дня народження ТРЦ Gulliver дарує десять смартфонів iPhone 14 та прикраси від TOUS Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Більше