У LuckyLOOK Summer Sale -70%! А хочеш окуляри, як у зірок? Обирай новинки! - новини від ТРЦ Гулівер

У LuckyLOOK Summer Sale -70%! А хочеш окуляри, як у зірок? Обирай новинки!

Сонцезахисні окуляри від LuckyLOOK - мегатрендові! Всі літні новинки, прямо як у зірок! А ще! Встигни вибрати окуляри за суперціною - 299 гривень!

Сонцезахисні окуляри - це універсальний аксесуар будь-якого гардероба, який прикрасить самий звичайний стиль. Все окуляри LuckyLOOK захищають очі від яскравого сонця на пляжі, від УФ-променів і 100% принесуть удачу на відпочинку!

 

LuckyLOOK стабільно показує себе законодавцем трендів! Легко помітити, що сонцезахисні окуляри - це:

- окуляри з кольоровими лінзами і яскравими оправами,

- окуляри популярної форми - китти з барвистими лінзами,

- fashion-моделі: масивні оправи, незвичайні форми і додатковий декор,

- різноманітні форми окулярів, які можуть бути м'якими, округлими і плавними, а можуть навпаки - строгими і геометричними.

 

Сонцезахисні окуляри доповнять твій стиль, і завершать будь-який образ! Окуляри з темною лінзою підходять для того, щоб носити їх влітку на пляж, а як носити окуляри зі світлою і прозорою лінзою? Під брючний костюм, романтичне плаття з рюшами і з повітряними блузами з широкими рукавами!

-30%: Заряди крутий подарунок -30%: Заряди крутий подарунок 25.02.20 Разом дешевше в ISEI: догляд за обличчям та оселею Разом дешевше в ISEI: догляд за обличчям та оселею 21.02.20 Ваш подарунок від Marc & André! Ваш подарунок від Marc & André! 21.02.20 Більше