Кросфіт: hard load active - новини від ТРЦ Гулівер

Кросфіт: hard load active

Кросфіт — це комплекс фізичних вправ, спрямований на розвиток одразу кількох якостей. Жіночій половині цей вид фітнесу особливо припав до душі, адже це ефективний спосіб позбутися зайвих кілограмів за короткий термін.

Що таке кросфіт?

Кросфіт — універсальна методика високоінтенсивних динамічних тренувань, що розвивають одразу кілька фізичних якостей — силу, спритність і витривалість. Як правило, заняття триває 45–60 хвилин та включає одразу кілька різноманітних фізичних вправ, що задіюють різні групи м’язів.

1. Кардіонавантаження

Включає біг, присідання, стрибки на скакалці, гребний та велотренажер. Завдяки таким активностям укріплюється серцево-судинна система, а ще прискорюється метаболізм, що сприяє схудненню.

2. Гімнастичний комплекс

Вправи з власною вагою — стрибки, випади, відтискання, заняття на турніку, брусах — допомагають набути рельєфності, розвивають реакцію, гнучкість. Для такої активності слід підібрати правильний спортивний одяг і взуття — вони мають бути комфортними та зручними. В ТРЦ Gulliver можна знайти все необхідне для тренувань. Торгівельно-розважальний комплекс об’єднав під своїм дахом найкращі магазини спортивного одягу та взуття в Україні.

3. Важка атлетика

Вправи зі спортивним інвентарем (гирею, штангою, гантелями, канатом) розвивають силу, покращують координацію.

Кому підійде?

Такий комплекс тренувань підійде не лише тим, хто хоче зміцнити здоровья. Кросфіт буде до вподоби людям із динамічним ритмом життя — для них це спосіб випустити пару та за стислі терміни покращити фізичні показники. До речі, через інтенсивність навантажень багато хто вважає, що кросфіт — лише для чоловіків. Проте дедалі більше жінок обирають саме таку методику тренувань, адже це чудова можливість за короткий час зробити фігуру стрункішою, покращити витривалість і координацію тіла. За одне заняття можна позбутися близько 1000 калорій! До того ж, для кросфіту немає вікових обмежень: перед початком занять тренер оцінює рівень фізичної підготовки аматора та розробляє індивідуальну систему тренувань, поступово змінюючи її згідно з успіхами спортсмена.

що таке кросфіт

3 поради щодо вибору спортивної форми для занять кросфітом

  • Для ефективних тренувань підійде одяг, який щільно прилягає до тіла.
  • Легінси, футболку чи топ краще обрати з тканини, що містить у складі бавовну та синтетику — такий матеріал краще вивільнятиме вологу.
  • Взуття має бути з нековзкою підошвою і фіксованою п’яткою.

Найкращі варіанти спортивних речей ви знайдете в ТРЦ «Гулівер». Завітайте до торгівельного комплексу, розташованого в центрі Києва на Печерську, між станціями метро «Кловська», «Льва Толстого» та «Палац Спорту».

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

Що подарувати на 8 березня: топ найкращих ідей для дівчини, мами, подруги Що подарувати на 8 березня: топ найкращих ідей для дівчини, мами, подруги  Gulliver   24.02.2022   3668   3 хвилини Куди сходити на 8 березня у Києві? Ідеї ​​для романтичного побачення Куди сходити на 8 березня у Києві? Ідеї ​​для романтичного побачення  Gulliver   23.02.2022   3153   3 хвилини Колірні поєднання 2022 року: трендові гардеробні рішення Колірні поєднання 2022 року: трендові гардеробні рішення  Gulliver   23.02.2022   4015   4 хвилини Більше