Колекція нижньої білизни весна-літо 2017 французького бренду Chantal Thomass - новости от ТРЦ Гулливер

Колекція нижньої білизни весна-літо 2017 французького бренду Chantal Thomass

Колекція Chantal Thomass весна-літо 2017 перетворює на дійсність солодкі мрії про жіночу спокусливість.
У СВІТІ ЧУТТЄВИХ ФАНТАЗІЙКолекція Chantal Thomass весна-літо 2017 перетворює на дійсність солодкі мрії про жіночу спокусливість. Політ фантазії непередбачуваної мадам Шанталь Томасс відкрив дизайнеру потайний світ насолоди та щастя, де ллється рікою розкішний шовк, а замість хмаринок літає вишукане мереживо, ніжні рюші та витончене драпірування.Нижня білизна та аксесуари - кожна модель нової колекції французького бренду уособлює грайливий настрій сезону. Весна - пора ніжності та романтики, літо – флірту та рандеву: у комплектах Chantal Thomass запал душі підтримують декор, фактури та тканини. Палітра - ще одне нагадування іншого виміру: кольори бутонів вишні, соковитого персика та ніжного корала грають з чорно-білими контрастами та яскраво-червоним.Зухвала Audacieuse, рішуча Batifolage, багатогранна Encens` moi, грайлива Murmure, фантазійна Noeuds et Merveilles, фатальна Tombeuse, мінлива Volage - лінії весняно-літньої колекції, немов таємні маршрути проводять у казку. У пункті призначення можливо все: загадати бажання у будь-який час доби, збирати зірки руками, влаштувати чаювання з Божевільним Капелюшником та летіти на повітряній кулі за Пітером Пеном. Сатин, атлас, шовк, тюль та мереживо - вишукані матеріали підносять до вершини тактильного блаженства. Неповторний крій здійснює мрії про бездоганні форми, а дизайн як класичних, так і екстравагантних моделей, запрошує насолодитися естетикою «Art de vivre».Першими гостями світу фантазій мадам Томасс стали фотограф Еллен фон Унверт та модель Наталія Буличова. Пустотливе тріо створило рекламну кампанію, яка відкриває двері в іншу реальність - вільну від забобонів та наповнену радістю.Казка, чарівний сон або зовсім інший вимір - колекція нижньої білизни Chantal Thomass весна-літо 2017 тримає в інтризі. У загадковому світі фантазії очевидно одне: розкішна білизна французького бренду запрошує у чарівну подорож маршрутами фантасмагорій та надихає залишитися у мрії!
Chantal Thomass SS 2017, Audacieuse lingerie (1)Chantal Thomass SS 2017, Noeuds et Merveilles lingerie (2)Chantal Thomass SS 2017, Audacieuse lingerie (2)
Chantal Thomass SS 2017, Batifolage lingerieChantal Thomass SS 2017, Noeuds et Merveilles lingerie (1)Chantal Thomass SS 2017, Encens` moi lingerie (1)Chantal Thomass SS 2017, Craquante lingerie (1)
ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Больше