Знижка 30% до дня батька у BROCARD - новости от ТРЦ Гулливер

Знижка 30% до дня батька у BROCARD

Не забудь зробити подарунок батьку. З 10 до 16 червня 2024 у тебе є шанс придбати хіти для чоловіків зі знижками 30%. Вирушай до магазинів мережі BROCARD на пошуки ідеального дарунка! 

Акція «Знижка 30%. До дня батька!» діє у магазинах парфумерії та косметики BROCARD в Україні 10-16.06.2024. У стаціонарних магазинах акційні товари позначені відповідними позначками. Під час акції не діють інші акції та знижки, в тому числі за дисконтними картками. При покупці з використанням подарункових карток знижка діє лише при оплаті різниці між ціною реалізації товару без знижки та сумою номіналів подарункових карток. В акції беруть участь понад п’ять тисяч найменувань товарів. Деталі акції та перелік акційних товарів – у консультантів. 

Спекотні літні знижки до -50% у магазинах LuckyLOOK Спекотні літні знижки до -50% у магазинах LuckyLOOK СПОРТИВНИЙ СЕЙЛ ВІКЕНД СПОРТИВНИЙ СЕЙЛ ВІКЕНД 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. 10% на маленькі та дитячі валізи для літнього відпочинку за промокодом kids3-2024. Больше