ЦЕ ВСЕ ФУТБОЛ! - news from SEC Gulliver

ЦЕ ВСЕ ФУТБОЛ!

Спеціально до фіналу Чемпіонату світу з футболу італійський бренд Yamamay представляє пляжну капсулу з тематичною символікою В цьому році чемпіонат світу з футболу приймає Бразилія.

Спеціально до фіналу Чемпіонату світу з футболу італійський бренд Yamamay представляє пляжну капсулу з тематичною символікою
В цьому році чемпіонат світу з футболу приймає Бразилія. Фінал змагань відбудеться у Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро. До старту головної футбольної події року залишилось зовсім небагато - скоро весь світ із завмиранням серця слідкуватиме за турнірною таблицею та вболіватиме за свою команду.
"Футбольна лихоманка" традиційно охоплює всі сфери життя і мода не є виключенням. У цьому році на підтримку чемпіонату креативна команда італійського бренду Yamamay створила спеціальну капсульну колекцію пляжного одягу. Синє море та розкішний білий пісок - перша асоціація, яка виникає при згадуванні Бразилії. Знамениті пляжі Іпанема та Копакабана стали головним джерелом натхнення для створення капсули Yamamay.
В лінійці представлені жіночі купальники, чоловічі плавки й шорти, шльопанці й рушники. В колекції використана національна символіка Бразилії, Великобританії, США та, звісно, Італії - батьківщини бренду Yamamay. Так дизайнери підкреслили дружній настрій та головну ідею Чемпіонату - любов до футболу об'єднує світ!
Чоловічі моделі з "футбольної" капсули будуть представлені в українських магазинах Yamamay.
###
Yamamay - італійський бренд, заснований у 2001 році, випускає спідню білизну та домашній одяг для всієї родини. Широка географія бренду налічує більше 600 фірмових магазинів тільки в Італії, а с 2013 року колекції бренду стали доступними і для жителів України. Серед асортименту Yamamay - вишукані жіночі колекції (як базові, так і fashion), зручні повсякденні моделі, чоловіча лінія, цікаві моделі для дітей. Yamamay - це відмінна італійська якість, яскравий дизайн та приємна цінова політика.

Want to say thank you to the author? Five stars and repost will be the best thank.

Looking for a coat that will be yours this fall? Looking for a coat that will be yours this fall?  11.09.2020   12   1 minute Tips from Laurel Tips from Laurel  11.09.2020   4   1 minute ARBER is the official business dress of Ukrainian football! ARBER is the official business dress of Ukrainian football!  08.09.2020   1   1 minute More