ЦЕ ВСЕ ФУТБОЛ! - news from SEC Gulliver

ЦЕ ВСЕ ФУТБОЛ!

Спеціально до фіналу Чемпіонату світу з футболу італійський бренд Yamamay представляє пляжну капсулу з тематичною символікою В цьому році чемпіонат світу з футболу приймає Бразилія.

Спеціально до фіналу Чемпіонату світу з футболу італійський бренд Yamamay представляє пляжну капсулу з тематичною символікою
В цьому році чемпіонат світу з футболу приймає Бразилія. Фінал змагань відбудеться у Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро. До старту головної футбольної події року залишилось зовсім небагато - скоро весь світ із завмиранням серця слідкуватиме за турнірною таблицею та вболіватиме за свою команду.
"Футбольна лихоманка" традиційно охоплює всі сфери життя і мода не є виключенням. У цьому році на підтримку чемпіонату креативна команда італійського бренду Yamamay створила спеціальну капсульну колекцію пляжного одягу. Синє море та розкішний білий пісок - перша асоціація, яка виникає при згадуванні Бразилії. Знамениті пляжі Іпанема та Копакабана стали головним джерелом натхнення для створення капсули Yamamay.
В лінійці представлені жіночі купальники, чоловічі плавки й шорти, шльопанці й рушники. В колекції використана національна символіка Бразилії, Великобританії, США та, звісно, Італії - батьківщини бренду Yamamay. Так дизайнери підкреслили дружній настрій та головну ідею Чемпіонату - любов до футболу об'єднує світ!
Чоловічі моделі з "футбольної" капсули будуть представлені в українських магазинах Yamamay.
###
Yamamay - італійський бренд, заснований у 2001 році, випускає спідню білизну та домашній одяг для всієї родини. Широка географія бренду налічує більше 600 фірмових магазинів тільки в Італії, а с 2013 року колекції бренду стали доступними і для жителів України. Серед асортименту Yamamay - вишукані жіночі колекції (як базові, так і fashion), зручні повсякденні моделі, чоловіча лінія, цікаві моделі для дітей. Yamamay - це відмінна італійська якість, яскравий дизайн та приємна цінова політика.

"Take a step. Sensitivity overcomes violence" ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Charity project of SOVA and BF Kvitna for the month of women's health Charity project of SOVA and BF Kvitna for the month of women's health More