Coccodrillo

У колекціях представлений ​​як спортивний, повсякденний, так і елегантний одяг для особливих, урочистих подій та шкільна форма. Також в асортименті є взуття і аксесуари для створення унікальних образів. Одяг та білизна створюються з натуральних матеріалів найкращої якості, які сприяють правильній циркуляції повітря та приємні на дотик. Кольорова гама підбирається відповідно до вікової групи. Розмірний ряд представлений одягом для дітей 0-14 років.

Коли ми говоримо: «Взуття BARTEK», ми маємо на увазі комфорт і здоровий розвиток дитини. За цим принципом компанія працює вже понад 25 років. За цей час був накопичений величезний досвід, а також довіра батьків. BARTEK - це польська компанія, найбільший виробник дитячого взуття в Польщі, єдина з такою великою мережею в Європі, яка пропонує краще взуття для дітей 1-10 років.

Shop The Kid 4 поверх The Kid — світові бренди для дітей. Великий вибір товару. Shop Choupette (Шупет) 4 поверх Choupette (Шупет) – дизайнерський святковий та  повсякденний  одяг (від 0-10 років), шкільна форма (до 14 років), конверти та комплекти на виписку з пологового будинку, набори для хрещення, постільна білизна, меблі та аксесуари для дитячих кімнат. Shop iDO 4 поверх iDO - велика мережа дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів високої якості від європейських виробників. У магазині ви знайдете комфортний та гіпоалергенний одяг для новонароджених та маленьких діток, зручне і стильне вбрання для малюків дошкільного віку та модні вироби для підлітків до 14 років. В асортименті iDO представлений широкий вибір взуття й одягу для повсякденних буднів і урочистих свят. Весь одяг виготовлен ​​з надійного та якісного матеріалу, а своїм високим стилем нітрохи не поступається дорослим модним лінійкам від кутюр'є. Shop D-Store 7 поверх Казковий магазин, в якому герої улюблених кіно і мультфільмів сходять з екранів прямо на прилавки. 
Більше