Coccodrillo

У колекціях представлений ​​як спортивний, повсякденний, так і елегантний одяг для особливих, урочистих подій та шкільна форма. Також в асортименті є взуття і аксесуари для створення унікальних образів. Одяг та білизна створюються з натуральних матеріалів найкращої якості, які сприяють правильній циркуляції повітря та приємні на дотик. Кольорова гама підбирається відповідно до вікової групи. Розмірний ряд представлений одягом для дітей 0-14 років.

Коли ми говоримо: «Взуття BARTEK», ми маємо на увазі комфорт і здоровий розвиток дитини. За цим принципом компанія працює вже понад 25 років. За цей час був накопичений величезний досвід, а також довіра батьків. BARTEK - це польська компанія, найбільший виробник дитячого взуття в Польщі, єдина з такою великою мережею в Європі, яка пропонує краще взуття для дітей 1-10 років.

Shop Wojcik 4 поверх Дитячий магазин Wojcik пропонує численний асортимент одягу для малюків та підлітків відомих європейських брендів. Стильні моделі шкільної форми і модний повсякденний одяг, красиві плаття і унікальні шапки, яскраві купальники і плавки - все це і багато іншого Ви знайдете у нас. Shop Zara Home 2 поверх Zara Home — це мода у домі, декоративні тканини і товари з гарантованою якістю і за доступними цінами. Shop Mimimishka 4 поверх Mimimishka - один з найбільших магазинів дитячих іграшок і аксесуарів. Широкий асортимент магазину, розташованого в ТРЦ Gulliver, містить різноманітні іграшки для дітей будь-якого віку, в тому числі навчальні, розважальні та націлені на розвиток дрібної моторики рук.  Shop PETIT BATEAU 4 поверх В Petit Bateau представлений широкий асортимент нижньої білизни і домашнього одягу для дітей і дорослих, а також дитячі футболки та сорочки, сукні та спідниці, брюки, светри, куртки і багато іншого
Більше