Fruit Love

Любите себе і цінуєте свій час? Чи ведете здоровий спосіб життя або тільки прагнете до цього? Багато працюєте і бажаєте підвищити свою продуктивність? Хочете замінити шкідливі «перекушування» і не знаєте як?

Відповіді та рішення ви знайдете у нас.

Смузі студія - фреш бар «Fruit love» пропонує тільки натуральні, збалансовані і шалено смачні смузі. Свіжі і сезонні фрукти та овочі потраплять в ваш напій, приємно доповнивши один одного і створять воістину приємний смак і запаморочливий післясмак.

Головною особливістю нашої компанії є можливість зберегти для наших гостей максимум вітамінів і мікроелементів. А досягти цього можна тільки випивши напій в мінімальні терміни після його приготування. Саме тому всі смузі готують «тут» і «зараз». І тільки з натуральних інгредієнтів - без барвників і консервантів.

Хочете зміцнити імунітет, очистити організм, а може просто підкріпитися - тоді ми чекаємо вас. Наповніть себе і своє тіло любов'ю, з якою ми готуємо для вас смузі і свіжовичавлені соки.

Shop Кофе Falcon 0 поверх 0 поверх Falcon Cofee – найкраща кава в Gulliver Shop Meiwei 5 поверх Meiwei – мережа ресторанів паназійської кухні. Shop Печена Картопля 5 поверх Печена КартопляРесторан здорової та смачної їжіКлючовою особливістю і головним фактором успіху мережі ресторанів Печена Картопля є унікальна концептуальна страва – печена картопля з салатами-наповнювачами. Від самого початку для приготування унікальної страви відбирається тільки велика картопля вагою не менш 380-400 грамів. Картопля запікається у фользі, розрізається і готується основа майбутнього страви - апетитне ніжне пюре з збитого сиру і масла.Потім кожен відвідувач самостійно вибирає наповнювачі з усього розмаїття салатів, які пропонуються, в тому числі, з куркою, сиром, сьомгою, грибами або будь-яким улюбленим смаком з усієї палітри наповнювачів з меню ресторанів Печена Картопля. Shop Fruit Love 0 поверх «Fruit love» смузі студія – фреш бар to go. Смузі студія - фреш бар «Fruit love» пропонує тільки натуральні, збалансовані і шалено смачні смузі. Свіжі і сезонні фрукти та овочі потраплять в ваш напій, приємно доповнивши один одного і створять воістину приємний смак і запаморочливий післясмак.
Більше