Навігація: Развлечения > Детский центр

Детский центр

Контакти: (044) 364 84 63
(067) 400 70 83
Этаж 6

Майстер-класи в червні 2017р.

Не знаєте, куди піти з дитиною?
Звичайно в дитячий розважальний центр «ГУЛІВЕРіЯ».
Тут на Вас чекають величезний дитячий майданчик ЛАБІРИНТ з пневматичними гарматами та батутами. Найнеймовірніші атракціони для дітей, серед яких сучасні відеосимулятори, що дозволяють відчути себе супергероєм, неймовірним гонщиком, перевірити свою спритність та увагу. Ігрові апарати редемшн, назбиравши бонуси на яких, можна обрати іграшку у крамниці-призотеці, що знаходиться на території центру! Спільний відпочинок з Вашими дітьми подарує вам хвилини справжнього задоволення! Досить бути дорослим! Пориньте у дитинство!
А після змагань та перемог можна відпочити у кафе, що розташоване поруч з ігротекою та поновити сили скуштувавши страви зі спеціально розробленого дитячого меню.

Розважальний центр “ГУЛІВЕРіЯ” – це найкраще місце, щоб відсвяткувати дитячий день народження!!! Іменинників будуть розважати професійні аніматори, з більш ніж 50 улюблених героїв для будь-якого віку. Велика кількість додаткових майстер класів зробить свято особливим.

До складу дитячого дня народження можуть входити:
— Розваги у дитячому ігровому центрі
— Боулінг
— Святкове дитяче меню
— Майстер класи
— Веселі ігри та конкурси з аніматорами
— Гра на ігровому майданчику лабіринт
Кожна дитина – Унікальна, тому наповнення свята підбирається до кожного дня народження індивідуально!!!!

Для гри на ігрових атракціонах у дитячому розважальному центрі “ГУЛІВЕРіЯ” необхідно придбати ігрову картку, ціна якої 13 грн. Картку можна придбати на касі ігротеки дитячого центру.
Вартість гри на ігрових атракціонах від 6 до 16 грн. Перебування однієї дитини на ігровому майданчику Лабіринт протягом 45 хвилин коштує 55 грн.
При поповненні картки на 180 грн. і більше, ви отримуєте 45 хвилин у подарунок (акція діє з понеділка по п’ятницю).

Абсолютна безпека

Наше головне завдання — забезпечити веселий і безпечний відпочинок для наших гостей. Тому ми регулярно проводимо перевірку устаткування та інструктаж персоналу, а наші пильні охоронці оберігають спокій відвідувачів.

ГУЛІВЕРіЯ — це сучасний розважальний центр атракціонів для дорослих і дітей у самому серці столиці!
Основним завданням центру ГУЛІВЕРіЯ є не лише створення відмінного настрою усій сім’ї, але і забезпечення абсолютної безпеки Вас та Ваших дітей . Саме тому ми встановлюємо тільки самі захоплюючі, високотехнологічні і продумані з точки зору безпеки атракціони від постачальників, працюючих з відомим на весь світ паркам розваг.

Ми працюємо для вас щодня без перерв і вихідних у будь-яку пору року!
Розважальний дитячий центр — це захоплюючий світ розваг і сімейного дозвілля не лише для дітей, але і для дорослих!

Телефони: 044 364 84 63, 067 400 70 83

Режим роботи: з 10:00 до 22:00 без перерви та вихідних.

Карта

 <span class=''><span class='awwmimbl'><img src='http://gullivercenter.com/wp-content/uploads/2016/10/c5ee014fc9585f0ee219e1832fe488aa.png' width='163' height='65'></span></span><div><hr><span>
                  Майстер-класи в червні 2017р. 

Не знаєте, куди піти з дитиною?
Звичайно в дитячий</span></div>

Увійти

Забули свій пароль

Settings

Увійти

Забули свій пароль