Mothercare недоступний

Бренд Mothercare завоював міжнародну популярність завдяки незмінній турботі про потреби дітей, мам і тат. Понад півстоліття компанія створює зручний одяг для малюків, великий вибір корисних аксесуарів для батьків. 

"Мазекер" в Києві пропонує все необхідне для повсякденного догляду за дитиною, подорожей всією сім'єю, годування, привчання до вечірнього купання, горщика. Тут же легко підібрати розвиваючі іграшки провідних марок, виготовлені з використанням безпечних сертифікованих матеріалів. "Мазекер" пропонує все для початку щасливого життя!

Shop Kid's Republic 4 поверх

Kid's Republic - це дитячий магазин для дбайливих батьків!

Shop Reima 4 поверх

Reima - велике починається з малого!

Shop Falke Kids 4 поверх

FALKE KIDS - німецький монобрендовий магазин дитячих шкарпеток та панчох вишуканого дизайну.

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Більше