MY I by Luxoptica

MY I by Luxoptica — студія сонцезахисних eyewear-аксесуарів із власним «Я» — відкривається повністю оновленою.

MY I — місце, де розуміють, що сонцезахисні окуляри це не просто оправа і два скельця.

Еyewear-аксесуари, які представлені у нас — це величезна праця дизайнерів і конструкторів найвідоміших світових брендів.

Назва цих брендів може стояти тільки на речах, вивірених до дрібниць: Oakley, Ray-Ban, Polaroid, GUESS, Vogue, Police, Carrera, Porsche design, Prada, Tiffani, Dior, Tom Ford, Gucci, Emporio Armani…

Ми існуємо для того, щоб у вас був стильний аксесуар, а не просто ще одна пара сонцезахисних окулярів.

Відчинені для вас на 3 поверсі щодня у ТЦ «Гулівер» з 10:00 до 22:00.

Телефонуйте: 067 459-02-09
 

Shop Люксоптика 2 поверх

Люксоптика - найбільший національний оператор на оптичному ринку України з 22-річною історією. Мережа налічує понад 140 оптик.

В оптиці приймає лікар-офтальмолог та надається повний комплекс послуг: діагностика зору на сучасному, високоякісному обладнанні виробництва Японії та Німеччини, підбір засобів корекції (окуляри або м'які контактні лінзи), виготовлення/ремонт окулярів, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Весь товар, який представлений в мережі Люксоптика - є оригінальним і сертифікованим.

У магазині широкий вибір оправ і сонцезахисних окулярів відомих світових брендів: Carerra, Ray-Ban, Guess, Max & Co, Police, Marc Jacobs, Chopard, Dior, Max Mara, Vogue, Dolce & Gabbana, Prada, Rodenstock, Porsche Design, Gucci, E.Zegna; власні торгові марки - Exo, Sunderson, Casta, Best. Для зручності клієнтів у Люксоптиці функціонує інтернет-магазин. Доступні функції доставки і примірки.

Більше