LIVLY

LIVLY - улюблений бренд дітей голлівудських акторів і європейських королівських родин. Тепер оцінити його унікальні переваги зможуть і українські матусі:

- колекції з найніжніших натуральних тканин преміум-якості – PIMA COTTON  та кашеміру;

- оригінальний авторський стиль, стриманий і аристократичний. Ваш малюк з самого дитинства звикне до хорошого смаку в одязі, що вельми важливо для розвитку різнобічної особистості;

- мамина любов у кожній стежці. Всі моделі LIVLY продумані до дрібниць і створені з урахуванням максимального комфорту для малюків. Що не дивно, тому що дизайнер і муза бренду - його засновниця Ліза Керрол, мама п'ятьох дітей.

PIMA COTTON (пима коттон) і чому це ідеальний вибір для малюків:

 - дуже довгі волокна - у зв'язку з чим тканина виходить м'якою і гнучкою;

- піма легше, ніж звичайна бавовна, але при цьому набагато міцніше. І це безумовний плюс для дитячого одягу;

- як і будь-яка бавовна, піма котон - на 100% натуральна тканина, але на відміну від всіх інших, цей сорт бавовни збирають вручну, що забезпечує бездоганну чистоту, відсутність домішок і хімікатів та м'якість волокон;

- цей сорт бавовни - прекрасний абсорбент, не викликає алергії і дерматитів - педіатри рекомендують його для особливо ніжної та чутливої ​​дитячої шкіри.

Запрошуємо приєднатися до бренду LIVLY і українських матусь. Речі LIVLY носять малюки Джесіки Альби, Орландо Блума, кронпринцеси Вікторії і Сари Джесіки Паркер. Заслужити любов зірок ох як непросто, особливо коли справа стосується найважливішого в житті - їх дітей. Але LIVLY це вдалося.

І у вас тепер є чудова можливість оцінити вибір зірок і стати клієнтами цього казкового дизайнерського бренду в Україні. Нехай ваші маленькі зірочки сяють яскраво!