Fitness Factor

З 1993 року компанія Fitness Factor вже 26 років займається продажем спортивного харчування по всій території України. Ми знаємо, як складно будувати своє тіло, щодня піддаючи його фізичних навантажень і часто болісно довго чекаючи результатів. Ми пропонуємо натуральну продукцію з категорії спортивного харчування, яка щодня протягом чверті століття допомагає людям досягти своєї мети! Fitness Factor - імпортер продукції від провідних виробників спортивного харчування з США і Європи з одним з найбільшим асортиментом продукції серед постачальників на ринку України.

Fitness Factor - місце, де кожен знайде те, що принесе користь його тілу. Наш асортимент складається виключно з оригінальних сертифікованих товарів, 18 провідних брендів виявилися гідними з'явитися на нашому торговому майданчику, тому що ми регулярно аналізуємо відгуки покупців і оновлюємо асортимент продукції.

Shop Reebok 3 поверх Reebok - міжнародна компанія з виробництва спортивного одягу і аксесуарів Shop Adidas 3 поверх Adidas - всесвітньо відомий бренд чоловічого, жіночого та дитячого спортивного одягу. В магазині Adidas в ТРЦ Gulliver представлені нові колекції від бренду # 1. Ви знайдете величезний вибір кросівок, спортивних костюмів, футболок, шортів та інших виробів високої якості та преміального рівня. Також в асортименті представлені аксесуари та спортивний інвентар: сумки, рюкзаки, футбольні м'ячі та багато іншого. Весь одяг націлений на підкреслення стилю й говорить про респектабельності. В Adidas комфортно займатися спортом, досягаючи нових висот, а також зручно просто носити в повсякденності. Shop Arena 3 поверх Arena Swim Run Live - це мережа магазинів спортивного та повсякденного одягу, взуття та аксесуарів. В магазині Arena ви знайдете усі необхідні товари для спорту та активного відпочинку. Концепція Swim Run Live відображає основні сфери діяльності компанії: плавання, біг та активний відпочинок. Серед брендів - Saucony, Arena, Sperry, Falke, CMP, `47 Brand, Alpina. Shop Lotto 3 поверх Компанія Lotto - це всесвітньо відомий італійський виробник спортивного взуття, одягу, аксесуарів і інвентарю, який почав свій шлях у 1973 році.
Більше