ETNIKA HOME

ETNIKA HOME – це магазин речей, кожна з яких може втілити у собі дім. Український дім. Неповторний. Автентичний. Рідний. Свій. 
Це дуже вдумливо підібрані українські виробники та предмети для дому та декору, в яких в тій чи іншій формі відтворена старовинна українська автентика: або техніка, або виконання, або орнаменти. 
Частина представлених брендів створена спадковими родинами українських майстрів, де ремесло передається вже багато поколінь. 
Також в магазині є сучасні версії старовинних скарбів. Від підприємців, що залишаються  зараз в Україні і попри все, продовжують працювати і надихати нас своїми виробами та майстерністю. 
Перед тим, як відкрити магазин, команда проекту Made in Ukraine 10 років вивчала та досліджувала українських підприємців, створювала фестивалі та інші події для популяризації українських брендів.
Загалом сьогодні в магазині представлені предмети інтер’єру від 87 підприємців та майстрів. 
Тому йдіть до нас за українською традицією, втіленою в речах для дому та душі.
Або ж просто за тим, аби потримати в руках і придбати теплу рідну річ, якою стильно українізувати дім, квартиру чи навіть кімнату у будь-якому куточку світу.

 

Shop ZELENA 1 поверх

ZELENA – ДАРУЄМО ЦІННЕ!

Shop MUZA HOME 4 поверх

MUZA HOME - якісні товари для будинку, елітне постільне, спальний декор і товари для сну.

Компанія "MUZA HOME" була заснована в 2011 році. Працює з елітними будинками текстильної промисловості, якщо ви цінуєте якість і стиль, то це якраз той магазин, що вам потрібен. Згуртований, енергійний колектив, захоплений своєю справою, підбере для вас варіанти декору, а також допоможе вам у створенні атмосфери домашнього тепла і затишку. 

Shop Butlers 2 поверх

Магазини BUTLERS — це торгова мережа, що налічує більше 150 магазинів по всій Європі. Ми представляємо німецьку торговельну марку, яка пропонує широкий асортимент подарунків, товарів для домашнього затишку, декору, меблі та аксесуари найвищої європейської якості. BUTLERS активно розвивається в Україні, і на сьогоднішній день налічує 7 магазинів у найкращих торгових центрах Києва, а також 4 магазини в торгових центрах Дніпра, Одеси, Львова та Херсона. Асортимент BUTLERS постійно оновлюється, доповнюється оригінальним або просто унікальним товаром! Ми з радістю подаруємо Вам відчуття свята, тепла і душевної гармонії. У магазинах BUTLERS Вас очікують готові рішення для сервірування святкового столу, відпочинку в заміському будинку або на природі, ідеї оригінальних подарунків рідним, близьким, колегам і друзям, а наші консультанти завжди допоможуть Вам зробити найкращий вибір! 

Shop МВМ MY HOME 0 поверх

МВМ MY HOME - організація простору вашого дому.

Більше