Converse

Монобрендовий магазин всесвітньо відомого американського бренду Converse представлено на території України. 

Головний офіс компанії Converse Inc. розташований в Бостоні, Массачусетс (США). Converse є 100% дочірньою компанією NIKE. Компанія була заснована в 1908 році і завоювала репутацію «Справжньої Американської Спортивної Компанії» («America's Original Sports Company ™»). Бренд асоціюється з широким модельним рядом таких легендарних лінійок взуття як Chuck Taylor® All Star®, Jack Purcell® і Converse Cons®. 

На сьогоднішній день асортимент Converse включає чоловіче, жіноче та дитяче взуття, а також одяг і аксесуари. Продукція Converse продається в магазинах понад 160 країн світу.

Shop Maje 1 поверх

Maje - французький бренд одягу преміум-класу, створений для людей з уявою і підвищеними вимогами до стилю.

Shop Polo Ralph Lauren 1 поверх

Культовий автентичний одяг американського бренду Polo Ralph Lauren – дорогий, але водночас лаконічний, модний, але незалежний від швидкоплинності моди. Сорочка-поло з логотипом гравця в поло, вінтажний денім, речі з американською символікою, светр з ведмедиком, блейзер темно-синього кольору є найбільш знаковими елементами бренду. Вони представлені в магазині Polo Ralph Lauren у широкому асортименті як у чоловічих, так і в жіночих колекціях. Дизайн магазину оновлює саму суть бренду Polo Ralph Lauren з американським акцентом у кожній деталі. Різноманітність кольорів і текстур створює теплу і гостинну атмосферу заміського будинку на Східному узбережжі.

Shop Intimissimi 2 поверх

Intimissimi - італійський бренд, лідер на ринку нижньої білизни в Європі, був створений в 1996 році.

 

Shop Calvin Klein 1 поверх

Прогресивність і естетика мінімалізму - відмінні риси бренду Calvin Klein, який вже чотири десятиліття є одним з найбільш відомих та шанованих у світовій fashion-індустрії. 

Більше