CALVIN KLEIN UNDERWEAR

CALVIN KLEIN UNDERWEAR - колекція нижньої білизни з культовим дизайном. Це класичні моделі в сучасному виконанні, сміливі кольори в поєднанні з інноваціями. CALVIN KLEIN UNDERWEAR пропонує вироби, орієнтовані на функціональність та практичність.

Shop Giulia 0 поверх

Український бренд Giulia славиться в першу чергу високоякісними панчохово-шкарпетними виробами. Також у фірмових бутиках представлений великий вибір жіночої білизни, купальників та одягу для дому. Виробник завоював популярність в соновному завдяки бездоганній якісті та доступній ціні. Для пошиву використовуються тільки зручні довговічні тканини, м'яке кружево, надійна фурнітура. У бутику Giulia в Києві ви пірнете в атмосферу комфорту: кожна річ має ідеальну посадку. Основа філософії марок - бажання створити унікальний стиль з урахуванням потреб та характеру українських жінок. Продукція магазинів Giulia демонструє витончений баланс, що особливо підходить для відтінків, фактур та акцентних елементів. 

Shop Secret Look 2 поверх

Secret Look - Бутік з акцентом на товари Victoria’s Secret

Shop women’secret 2 поверх

women'secret — іспанський бренд нижньої білизни, одягу для дому, купальників і аксесуарів, створений жінками для жінок.

Shop OYSHO 2 поверх

Oysho - іспанський виробник жіночої нижньої білизни, а також купальників, домашнього одягу, трикотажних речей і аксесуарів.

Більше